What's happening?

Czasy ostateczne: Pozostawieni – CDA 2014

Czasy ostateczne: Pozostawieni – CDA 2014

Zaczyna się koniec, początek apokalipsy.Oct. 03, 2014Canada111 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Czasy ostateczne: Pozostawieni CDA


Pewnego dnia chaos ogarnia Ziemię, co prowadzi do nieuniknionych konsekwencji politycznych i gospodarczych. Pozostali przy życiu ludzie stają się świadkami proroctwa biblijnego, które zwiastuje koniec świata. Wśród nich są : pilot Rayford Steele (Nicolas Cage) i jego córka Chloe (Cassi Thomson), młody dziennikarz Buck Williams (Chad Michael Murray) oraz pastor Bruce Barnes (Lance E. Nichols). Wszyscy z nich zastanawiają się nad misją daną im przez Boga oraz czy w zaistniałych okolicznościach mają szansę na zbawienie.


Gdzie zobaczę Czasy ostateczne: Pozostawieni


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Czasy ostateczne: Pozostawieni” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Left Behind.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Czasy ostateczne: Pozostawieni, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Czasy ostateczne: Pozostawieni zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Czasy ostateczne: Pozostawieni”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Czasy ostateczne: Pozostawieni, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Czasy ostateczne: Pozostawieni – CDA 2014
Czasy ostateczne: Pozostawieni – CDA 2014
Czasy ostateczne: Pozostawieni – CDA 2014
Czasy ostateczne: Pozostawieni – CDA 2014
Czasy ostateczne: Pozostawieni – CDA 2014
Czasy ostateczne: Pozostawieni – CDA 2014
Tytuł oryginału Left Behind
Ocena na IMDb 3.1 38,646 głosów
Ocena na TMDb 4.2 1,041 głosów

Reżyser

Obsada

Nicolas Cage isRayford Steele
Rayford Steele
Chad Michael Murray isBuck Williams
Buck Williams
Lea Thompson isIrene Steele
Irene Steele
Nicky Whelan isHattie Durham
Hattie Durham
Martin Klebba isMelvin Weir
Melvin Weir
Jordin Sparks isShasta Carvell
Shasta Carvell
William Ragsdale isChris Smith
Chris Smith
Udostępnienia0

Podobne tytuły

The Tax Collector – CDA 2020
Dragon Ball Z 15: Odrodzenie Friezy – CDA 2015
Wywiad z Zabójcą – CDA 2012
Krwawa gra – CDA 2015
Morderca Mistrzów – CDA 2014
Jarhead 2: W polu ognia – CDA 2014
Intruz – CDA 2013
Chciwość – CDA 2011
X-Men: Przeszłość, która Nadejdzie – CDA 2014
Bogowie ulicy – CDA 2012
Blood and Bone – CDA 2009
Zaginiona dziewczyna – CDA 2014

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published