What's happening?

Ex Machina – CDA 2015

Ex Machina – CDA 2015

Nie ma nic bardziej ludzkiego niż wola przetrwania.Jan. 16, 2015United Kingdom108 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Ex Machina CDA


Scenarzysta „28 Dni Później” i „W Stronę Słońca” zaprasza do świata przyszłości, która dzieje się już teraz, w laboratoriach, o których nie mamy pojęcia. Młody informatyk Caleb (Dohmnall Gleeson) wygrywa firmowy konkurs i na tydzień trafia do laboratorium, w którym pracuje szef firmy – Nathan (Oscar Isaac). Caleb poznaje w nim piękną Avę (Alicia Vikander) – pierwszą na świecie sztuczną inteligencję pod postacią kobiety. Ava jest wynikiem eksperymentu Nathana. Czuje, myśli, wzrusza się i boi o własną przyszłość. Caleb nie wie, że sam jest częścią eksperymentu, który ma sprawdzić, jak na postać Avy zareaguje przeciętny człowiek. [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Ex Machina


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Ex Machina” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Ex Machina.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Ex Machina, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Ex Machina zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Ex Machina”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Ex Machina, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Tytuł oryginału Ex Machina
Ocena na IMDb 7.7 505,276 głosów
Ocena na TMDb 7.6 10,648 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Dorian Gray – CDA 2009
Zanim się pojawiłeś – CDA 2016
Krew Odkupienia – CDA 2013
Płoty – CDA 2016
W imieniu armii – CDA 2009
Bracia – CDA 2009
Niezapomniany – CDA 2017
Hugo i jego wynalazek – CDA 2011
Fineasz i Ferb: Fretka kontra Wszechświat – CDA 2020
Wyspa tajemnic – CDA 2010
Mia i biały lew – CDA 2018
Avengers: Czas Ultrona – CDA 2015

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published