What's happening?

Ex Machina – CDA 2015

Ex Machina – CDA 2015

Nie ma nic bardziej ludzkiego niż wola przetrwania.Jan. 16, 2015United Kingdom108 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Ex Machina CDA


Scenarzysta „28 Dni Później” i „W Stronę Słońca” zaprasza do świata przyszłości, która dzieje się już teraz, w laboratoriach, o których nie mamy pojęcia. Młody informatyk Caleb (Dohmnall Gleeson) wygrywa firmowy konkurs i na tydzień trafia do laboratorium, w którym pracuje szef firmy – Nathan (Oscar Isaac). Caleb poznaje w nim piękną Avę (Alicia Vikander) – pierwszą na świecie sztuczną inteligencję pod postacią kobiety. Ava jest wynikiem eksperymentu Nathana. Czuje, myśli, wzrusza się i boi o własną przyszłość. Caleb nie wie, że sam jest częścią eksperymentu, który ma sprawdzić, jak na postać Avy zareaguje przeciętny człowiek. [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Ex Machina


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Ex Machina” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Ex Machina.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Ex Machina, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Ex Machina zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Ex Machina”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Ex Machina, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Ex Machina – CDA 2015
Tytuł oryginału Ex Machina
Ocena na IMDb 7.7 505,276 głosów
Ocena na TMDb 7.6 10,648 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Bal szalonych kobiet – CDA 2021
Valerian i miasto tysiąca planet – CDA 2017
Straż Sąsiedzka – CDA 2012
Avengers Confidential: Czarna Wdowa i Punisher – CDA 2014
El Gringo – CDA 2012
Thelma – CDA 2017
Tamte dni, tamte noce – CDA 2017
Mariposa – CDA 2020
Watchmen Strażnicy – CDA 2009
Czyj to dom? – CDA 2020
Pogrzebany – CDA 2010
Operacja Chromit: Bitwa o Inczon – CDA 2016

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published