What's happening?

HAUNTING OF THE MARY CELESTE – CDA 2020

HAUNTING OF THE MARY CELESTE – CDA 2020

Oct. 23, 2020USA74 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film HAUNTING OF THE MARY CELESTE CDA


Starając się wyjaśnić zniknięcie rodziny oraz całej załogi ze statku, Rachel zatrudnia grupę odważnych ludzi i wyrusza na ich poszukiwanie. Uważa, że ​​zostali przeniesieni do innego wymiaru i odnalezienie wejścia do niego, stanowi jedyną nadzieję na ich ocalenie.Niewiele osób jej wierzy, ale kiedy ich szkuner psuje się na otwartym oceanie, a ludzie z zespołu zaczynają znikać jeden po drugim, niedowiarkowie przestają powątpiewać. Rozpoczyna się walka o życie.


Gdzie zobaczę HAUNTING OF THE MARY CELESTE


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „HAUNTING OF THE MARY CELESTE” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2020 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Haunting of the Mary Celeste.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę HAUNTING OF THE MARY CELESTE, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film HAUNTING OF THE MARY CELESTE zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “HAUNTING OF THE MARY CELESTE”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. HAUNTING OF THE MARY CELESTE, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

HAUNTING OF THE MARY CELESTE – CDA 2020
HAUNTING OF THE MARY CELESTE – CDA 2020
HAUNTING OF THE MARY CELESTE – CDA 2020
HAUNTING OF THE MARY CELESTE – CDA 2020
HAUNTING OF THE MARY CELESTE – CDA 2020
Tytuł oryginału Haunting of the Mary Celeste
Ocena na IMDb 3.3 527 głosów
Ocena na TMDb 6 24 głosów

Reżyser

Shana Betz
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Opętana – CDA 2014
Annabelle – CDA 2014
Thanatomorphose – CDA 2012
Abraham Lincoln kontra zombie – CDA 2012
The Haunted World of El Superbeasto – CDA 2009
Amulet – CDA 2020
11:11:11. Liczba przeznaczenia – CDA 2011
Halloween zabija – CDA 2021
7 Guardians of the Tomb – CDA 2018
Zabójczy wirus – CDA 2009
Autopsja Jane Doe – CDA 2016
Farma – CDA 2019

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published