What's happening?

Jesteśmy twoimi przyjaciółmi – CDA 2015

Jesteśmy twoimi przyjaciółmi – CDA 2015

W rytmie sercaAug. 26, 2015United Kingdom96 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Jesteśmy twoimi przyjaciółmi CDA


Szukający swej drogi przez życie DJ Cole (Zac Efron) spędza dni włócząc się po Hollywood z paczką kumpli. Nocami pracuje nad hitem, który podbije świat. Jego życie odmienia przypadkowe spotkanie z Jamesem – starszym, sławnym DJem, który postanawia wziąć go pod swe skrzydła i pomóc w karierze. Cole, James i jego piękna dziewczyna Sophie stają się nierozłączni. Sprawy się skomplikują, gdy między Cole’m i Sophie zacznie iskrzyć. Chłopak będzie musiał wybrać między lojalnością, miłością i marzeniem, za którym gonił przez całe życie.


Gdzie zobaczę Jesteśmy twoimi przyjaciółmi


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Jesteśmy twoimi przyjaciółmi” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi We Are Your Friends.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Jesteśmy twoimi przyjaciółmi, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Jesteśmy twoimi przyjaciółmi zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Jesteśmy twoimi przyjaciółmi”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Jesteśmy twoimi przyjaciółmi, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Jesteśmy twoimi przyjaciółmi – CDA 2015
Tytuł oryginału We Are Your Friends
Ocena na IMDb 6.2 37,617 głosów
Ocena na TMDb 6.7 1,966 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Legenda telewizji 2: Kontynuacja – CDA 2013
Sztuka kradzieży – CDA 2013
Mięso – CDA 2016
Obiecująca. Młoda. Kobieta. – CDA 2020
LEGO Przygoda – CDA 2014
Arthur – CDA 2011
Trolle: Świąteczna misja – CDA 2017
Studentki – CDA 2010
Los viejos – CDA 2011
Elizjum – CDA 2013
Zew krwi – CDA 2020
Zielona strefa – CDA 2010

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published