What's happening?

Kobieta Lew – CDA 2016

Kobieta Lew – CDA 2016

Aug. 26, 2016NO126 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Kobieta Lew CDA


Rok 1912. Ruth, żona Gustava Arctandera, zawiadowcy stacji w małym miasteczku, umiera tuż po porodzie, podczas którego wydała na świat małą dziewczynkę. Mężczyzna – widząc, że ich córka Eva cierpi na hipertrichozę – stwierdza, że nie chce mieć z nią nic wspólnego. Niedługo później w całym miasteczku staje się o niej głośno, kiedy żądny sensacji redaktor miejscowej gazety publikuje na jej temat artykuł. [polski-dubbing]


Gdzie zobaczę Kobieta Lew


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Kobieta Lew” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2016 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Løvekvinnen.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Kobieta Lew, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Kobieta Lew zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Kobieta Lew”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Kobieta Lew, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Kobieta Lew – CDA 2016
Kobieta Lew – CDA 2016
Tytuł oryginału Løvekvinnen
Ocena na IMDb 6.7 1,357 głosów
Ocena na TMDb 6.9 106 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Obsesja – CDA 2009
Król – CDA 2019
감기 – CDA 2013
Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie – CDA 2009
Amerykanin – CDA 2010
Władza – CDA 2013
Sous les étoiles de Paris – CDA 2021
Twój Simon – CDA 2018
Lincoln – CDA 2012
Operacja Argo – CDA 2012
Efekt Motyla 3 – CDA 2009
Po prostu walcz 2 – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published