What's happening?

Krwawe igrzyska – CDA 2016

Krwawe igrzyska – CDA 2016

Nov. 11, 2016Hong Kong97 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Krwawe igrzyska CDA


Jane (Amy Johnston) jest piękną młodą kobietą i typem niespokojnego ducha. Kiedy podczas samotnej wyprawy do Hongkongu pokonuje trzech bandytów, zwraca na siebie uwagę Shu (Muriel Hofmann), mistrzyni sztuki walki Wudang. Shu proponuje Jane trening i udział w nielegalnym turnieju, w którym kobiety toczą wyjątkowo brutalne walki. Po miesiącach morderczego treningu Jane jest gotowa stanąć do walki przeciw najniebezpieczniejszym zawodniczkom na świecie, wśród których znajduje się Ling (Jenny Wu), odwieczna rywalka Shu.


Gdzie zobaczę Krwawe igrzyska


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Krwawe igrzyska” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2016 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Lady Bloodfight.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Krwawe igrzyska, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Krwawe igrzyska zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Krwawe igrzyska”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Krwawe igrzyska, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Krwawe igrzyska – CDA 2016
Krwawe igrzyska – CDA 2016
Krwawe igrzyska – CDA 2016
Krwawe igrzyska – CDA 2016
Tytuł oryginału Lady Bloodfight
Ocena na IMDb 5.6 2,741 głosów
Ocena na TMDb 6.7 114 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Ciało Anny Fritz – CDA 2015
88 – CDA 2015
Pościg we mgle – CDA 2009
Prawda czy wyzwanie ? – CDA 2018
Księga Ocalenia – CDA 2010
Liga Sprawiedliwych: Wojna – CDA 2014
Furia – CDA 2014
Agent XXL Rodzinny Interes – CDA 2011
Sicario – CDA 2015
Ocean’s 8 – CDA 2018
Iron Man & Hulk: Heroes United – CDA 2013
Kung Fu Yoga – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published