What's happening?

Łowca i Królowa Lodu – CDA 2016

Łowca i Królowa Lodu – CDA 2016

Zanim świat poznał piękno Królewny Śnieżki.Apr. 06, 2016USA114 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Łowca i Królowa Lodu CDA


Jeśli szukasz opowieści o Królewnie Śnieżce, mamy dla ciebie opowieść o tym, co zdarzyło się wcześniej. Chris Hemsworth i laureatka Oscara Charlize Theron (za rolę w filmie „Monster”) powracają w swoich rolach w widowiskowym przygodowym filmie akcji „Łowca i Królowa Lodu”, obok Emily Blunt i Jessicy Chastain. Theron występuje w roli złej Królowej Ravenny, która niewybaczalnym podstępem zdradza swą dobrą siostrę Freyę (Blunt), zamrażając jej serce i uwalniając tkwiącą w niej moc, o której istnieniu Freya nie miała pojęcia. Kiedy konflikt między dwoma królowymi narasta, jedynie łowca Eric (Hemsworth) i towarzysząca mu wojowniczka Sara (Chastain) mogą pomóc Frei w pokonaniu siostry – inaczej szaleństwo Ravenny na zawsze opanuje świat. [opis dystrybutora Blu-ray]


Gdzie zobaczę Łowca i Królowa Lodu


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Łowca i Królowa Lodu” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2016 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Huntsman: Winter’s War.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Łowca i Królowa Lodu, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Łowca i Królowa Lodu zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Łowca i Królowa Lodu”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Łowca i Królowa Lodu, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Łowca i Królowa Lodu – CDA 2016
Łowca i Królowa Lodu – CDA 2016
Łowca i Królowa Lodu – CDA 2016
Łowca i Królowa Lodu – CDA 2016
Łowca i Królowa Lodu – CDA 2016
Łowca i Królowa Lodu – CDA 2016
Łowca i Królowa Lodu – CDA 2016
Łowca i Królowa Lodu – CDA 2016
Łowca i Królowa Lodu – CDA 2016
Łowca i Królowa Lodu – CDA 2016
Tytuł oryginału The Huntsman: Winter's War
Ocena na IMDb 6.1 104,296 głosów
Ocena na TMDb 6.3 4,017 głosów

Reżyser

Simon Crane
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Zlodowacenie – CDA 2011
Mandy – CDA 2018
Dobrzy ludzie – CDA 2014
Dla niej wszystko – CDA 2010
Abraham Lincoln: Łowca wampirów – CDA 2012
Wyprawa na Księżyc – CDA 2020
Ghostbusters – Pogromcy duchów – CDA 2016
Bishoujo Senshi Sailor Moon Eternal Movie 2 – CDA 2021
Wojna o jutro – CDA 2021
Nostalgia anioła – CDA 2009
A Whisker Away – CDA 2020
Gang zwierzaków – CDA 2019

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published