What's happening?

Mój Przyjaciel Smok – CDA 2016

Mój Przyjaciel Smok – CDA 2016

Są tajemnice zbyt wielkie, by ich dochować.Aug. 10, 2016USA102 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Mój Przyjaciel Smok CDA


Pan Meacham, miejscowy rzeźbiarz, od lat bawi miejscową dzieciarnię opowieściami o złowrogim smoku zamieszkującym lasy zachodniego wybrzeża Ameryki. Jego córka Grace, która jest leśnikiem, uważa je za najzwyklejsze bajki… dopóki nie poznaje małego Pete’a. Ten tajemniczy dziesięciolatek twierdzi, że mieszka w lesie sam, bez rodziny, jedynie z wielkim zielonym smokiem o imieniu Elliott. I z tego co mówi chłopiec, jego niezwykły towarzysz przypomina smoka z opowiadań pana Meachama. Grace postanawia dowiedzieć się, skąd wziął się Pete, gdzie jest jego dom i jaka jest prawda o smoku.


Gdzie zobaczę Mój Przyjaciel Smok


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Mój Przyjaciel Smok” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2016 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Pete’s Dragon.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Mój Przyjaciel Smok, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Mój Przyjaciel Smok zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Mój Przyjaciel Smok”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Mój Przyjaciel Smok, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Mój Przyjaciel Smok – CDA 2016
Mój Przyjaciel Smok – CDA 2016
Mój Przyjaciel Smok – CDA 2016
Mój Przyjaciel Smok – CDA 2016
Mój Przyjaciel Smok – CDA 2016
Mój Przyjaciel Smok – CDA 2016
Mój Przyjaciel Smok – CDA 2016
Mój Przyjaciel Smok – CDA 2016
Mój Przyjaciel Smok – CDA 2016
Mój Przyjaciel Smok – CDA 2016
Tytuł oryginału Pete's Dragon
Ocena na IMDb 6.7 56,491 głosów
Ocena na TMDb 6.4 1,808 głosów

Reżyser

David Lowery
Reżyser

Obsada

Isiah Whitlock Jr. isSheriff Gene Dentler
Sheriff Gene Dentler
Robert Redford isMr. Meacham
Mr. Meacham
John Kassir isElliot the Dragon (voice)
Elliot the Dragon (voice)
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Mały Książę – CDA 2015
2012 – CDA 2009
Dziadek do orzechów i cztery królestwa – CDA 2018
Mój przyjaciel szpieg – CDA 2020
Trolle: Świąteczna misja – CDA 2017
Tarzan: Król Dżungli – CDA 2013
Rendel – CDA 2017
Następcy 2 – CDA 2017
The Perfect Game – CDA 2010
Kingsman: Złoty Krąg – CDA 2017
Kumba – CDA 2013
Megamocny – CDA 2010

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published