What's happening?

Mroczny Rycerz Powstaje – CDA 2012

Mroczny Rycerz Powstaje – CDA 2012

Powstanie ogień.Jul. 16, 2012USA165 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Mroczny Rycerz Powstaje CDA


Po upływie ośmiu lat od wydarzeń z „Mrocznego rycerza” w Gotham panuje pokój. Dzięki Ustawie Denta udało się rozbić przestępczość zorganizowaną, a najgorszych złoczyńców osadzono w Blackgate. Mając świadomość, że stabilizacja oparta jest na kłamstwie, Bruce Wayne (Christian Bale) całkowicie wycofał się z życia publicznego. Teraz całe dnie spędza w swojej rezydencji, a Wayne Enterprises zaczyna podupadać. Uwagę Bruce’a wzbudza jednak Selina Kyle (Anne Hathaway), sprytna i bezczelna włamywaczka, działająca według własnego kodeksu. Ciąg wydarzeń z jej udziałem sprawia, że komisarz Jim Gordon (Gary Oldman) wpada na trop tajemniczego spisku i grupy najemników dowodzonych przez Bane’a (Tom Hardy), brutalnego terrorystę mającego powiązania z Ligą Cieni. Chcąc chronić miasto, Bruce decyduje się ponownie założyć kostium Batmana. Zagrożenie okazuje się jednak większe, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać, a Mroczny Rycerz staje przed najtrudniejszym wyzwaniem w swoim życiu.


Gdzie zobaczę Mroczny Rycerz Powstaje


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Mroczny Rycerz Powstaje” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2012 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Dark Knight Rises.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Mroczny Rycerz Powstaje, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Mroczny Rycerz Powstaje zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Mroczny Rycerz Powstaje”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Mroczny Rycerz Powstaje, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Mroczny Rycerz Powstaje – CDA 2012
Mroczny Rycerz Powstaje – CDA 2012
Mroczny Rycerz Powstaje – CDA 2012
Mroczny Rycerz Powstaje – CDA 2012
Mroczny Rycerz Powstaje – CDA 2012
Mroczny Rycerz Powstaje – CDA 2012
Mroczny Rycerz Powstaje – CDA 2012
Mroczny Rycerz Powstaje – CDA 2012
Mroczny Rycerz Powstaje – CDA 2012
Mroczny Rycerz Powstaje – CDA 2012
Tytuł oryginału The Dark Knight Rises
Ocena na IMDb 8.4 1,585,755 głosów
Ocena na TMDb 7.8 18,481 głosów

Reżyser

Obsada

Christian Bale isBruce Wayne / Batman
Bruce Wayne / Batman
Michael Caine isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Gary Oldman isCommissioner James Gordon
Commissioner James Gordon
Anne Hathaway isSelina Kyle / Catwoman
Selina Kyle / Catwoman
Marion Cotillard isMiranda Tate / Talia al Ghul
Miranda Tate / Talia al Ghul
Morgan Freeman isLucius Fox
Lucius Fox
Matthew Modine isPeter Foley
Peter Foley
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Listy do Julii – CDA 2010
Bodyguard Zawodowiec – CDA 2017
Na zawsze moja dziewczyna – CDA 2018
Na rauszu – CDA 2020
W firmie – CDA 2010
13 Zabójców – CDA 2010
Sully – CDA 2016
Batman: Death in the Family – CDA 2020
Wielki Mur – CDA 2016
Dobry doktor – CDA 2011
1987 – CDA 2017
Elita zabójców – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published