What's happening?

Na skraju jutra – CDA 2014

Na skraju jutra – CDA 2014

Żyj. Giń. Powtórz.May. 27, 2014Australia113 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Na skraju jutra CDA


Niedaleka przyszłość. Nieznana rasa obcych atakuje Ziemię, niszcząc miasta i zabijając miliony ludzi. Wojska z całego świata łączą siły, by wspólnie walczyć najeźdźcą. Podpułkownik Bill Cage (Tom Cruise), który nigdy wcześniej nie uczestniczył w prawdziwej walce, bez odpowiedniego przygotowania i słabo wyposażony, zostaje rzucony na pierwsza linię. Po kilku minutach ginie, chwilę wcześniej jednak udaje mu się zabić jednego z obcych. W niewyjaśniony sposób ożywa znów na początku owego przeklętego dnia, znowu idzie do walki, ginie, znowu ożywa… Za każdym razem Cage jest jednak mądrzejszy, bardziej doświadczony i bezwzględny dla wroga. Wraz z Ritą Vrataski (Emily Blunt), żołnierzem sił specjalnych, która zabiła więcej kosmitów, niż ktokolwiek inny, z każdą kolejną walką zbliżają się do poznania sposobu na ostateczne pokonanie wroga. [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Na skraju jutra


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Na skraju jutra” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Edge of Tomorrow.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Na skraju jutra, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Na skraju jutra zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Na skraju jutra”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Na skraju jutra, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Na skraju jutra – CDA 2014
Na skraju jutra – CDA 2014
Na skraju jutra – CDA 2014
Na skraju jutra – CDA 2014
Na skraju jutra – CDA 2014
Na skraju jutra – CDA 2014
Na skraju jutra – CDA 2014
Na skraju jutra – CDA 2014
Na skraju jutra – CDA 2014
Na skraju jutra – CDA 2014
Tytuł oryginału Edge of Tomorrow
Ocena na IMDb 7.9 634,706 głosów
Ocena na TMDb 7.6 11,050 głosów

Reżyser

Doug Liman
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Pokémon Apokélypse – CDA 2010
Death Race 2050 – CDA 2017
Dredd – CDA 2012
Joker – CDA 2015
Venom – CDA 2018
Psy i koty 3: Łapa w łapę – CDA 2020
Szklana Pułapka 5 – CDA 2013
Ben-Hur – CDA 2016
Co kryje się pod powierzchnią – CDA 2020
13 dzielnica – Ultimatum – CDA 2009
Rekinado 6: Ząb czasu – CDA 2018
Mission: Impossible – Ghost Protocol – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published