What's happening?

Nie otwieraj oczu – CDA 2018

Nie otwieraj oczu – CDA 2018

Dec. 13, 2018USA124 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Nie otwieraj oczu CDA


Tajemnicza siła dziesiątkuje światową populację i pewna jest tylko jedna rzecz — gdy to zobaczysz, odbierzesz sobie życie. W tej sytuacji Malorie mierzy się z nieznanym, próbując przy tym ocalić w sobie miłość i nadzieję. Wkrótce musi uciekać z dwójką dzieci w dół zdradliwej rzeki do jedynego miejsca mogącego zapewnić im schronienie. Jednak aby mieć szansę na przeżycie, uciekinierzy muszą odbyć całą dwudniową podróż z zasłoniętymi oczami.


Gdzie zobaczę Nie otwieraj oczu


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Nie otwieraj oczu” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Bird Box.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Nie otwieraj oczu, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Nie otwieraj oczu zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Nie otwieraj oczu”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Nie otwieraj oczu, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Nie otwieraj oczu – CDA 2018
Nie otwieraj oczu – CDA 2018
Nie otwieraj oczu – CDA 2018
Nie otwieraj oczu – CDA 2018
Nie otwieraj oczu – CDA 2018
Nie otwieraj oczu – CDA 2018
Nie otwieraj oczu – CDA 2018
Nie otwieraj oczu – CDA 2018
Nie otwieraj oczu – CDA 2018
Tytuł oryginału Bird Box
Ocena na IMDb 6.6 306,334 głosów
Ocena na TMDb 6.9 7,905 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

O wszystko zadbam – CDA 2021
Transformers: Po Ciemnej Stronie Księżyca – CDA 2011
Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj – CDA 2015
Hot Bot – CDA 2016
Narzeczony mimo woli – CDA 2009
Monstruosamente Solo – CDA 2021
Narodziny Smoka – CDA 2017
Parasite – CDA 2019
Lodowy szlak – CDA 2021
Suspiria – CDA 2018
Duna – CDA 2018
Megan Leavey – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published