What's happening?

Niebo Istnieje… Naprawdę – CDA 2014

Niebo Istnieje… Naprawdę – CDA 2014

Na podstawie niezwykłej prawdziwej historii.Apr. 16, 2014Canada100 Min.PG
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Niebo Istnieje… Naprawdę CDA


Historia Coltona Burpo (Connor Corum) – chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci. Rodzice (Kelly Reilly i Greg Kinnear) nie spodziewali się, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszą piękną i wyjątkową opowieść o podróży chłopca do nieba i z powrotem. Czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Mówił o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a o których, jako dziecko nie mógł wiedzieć. [opis dystrybutora Blu-ray]


Gdzie zobaczę Niebo Istnieje… Naprawdę


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Niebo Istnieje… Naprawdę” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Heaven Is for Real.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Niebo Istnieje… Naprawdę, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Niebo Istnieje… Naprawdę zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Niebo Istnieje… Naprawdę”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Niebo Istnieje… Naprawdę, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Niebo Istnieje… Naprawdę – CDA 2014
Niebo Istnieje… Naprawdę – CDA 2014
Niebo Istnieje… Naprawdę – CDA 2014
Tytuł oryginału Heaven Is for Real
Ocena na IMDb 5.8 26,575 głosów
Ocena na TMDb 6.6 575 głosów

Reżyser

Obsada

Greg Kinnear isTodd Burpo
Todd Burpo
Kelly Reilly isSonja Burpo
Sonja Burpo
Darren Felbel isMr. Parker
Mr. Parker
Ali Tataryn isArch Angel #2
Arch Angel #2
Jon Ted Wynne isMr. Jackson
Mr. Jackson
Darcy Fehr isLee Watson
Lee Watson
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Gdzie mieszkają dzikie stwory – CDA 2009
Seven Deadly Sins: Envy – CDA 2021
Król Artur: Legenda Miecza – CDA 2017
World War Z – CDA 2013
Bez reguł – CDA 2010
Drive – CDA 2011
Tylko Ciebie chcę – CDA 2012
Lassie, wróć! – CDA 2020
Bracia – CDA 2009
Joven y alocada – CDA 2012
Zły porucznik – CDA 2009
Papillon. Motylek – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published