What's happening?

Nocny pościg – CDA 2015

Nocny pościg – CDA 2015

Grzechy nie będą wybaczone.Mar. 11, 2015USA114 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Nocny pościg CDA


W życiu brooklińskiego gangstera i niezawodnego płatnego zabójcy Jimmy’ego Conlona (Neeson), niegdyś znanego jako Grabarz, bywało już lepiej. 55-letniego gangstera, starego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire’a (Harris), prześladują nie tylko grzechy przeszłości, lecz także zawzięty detektyw, który przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu po piętach. Wydaje się, że tylko whisky może ukoić jego nerwy. Gdy jednak jego dawno niewidziany syn Mike (Kinnaman) staje się celem, Jimmy musi dokonać wyboru pomiędzy swoją przestępczą rodziną, a synem, którego porzucił wiele lat temu. Mike musi uciekać. Jedynym sposobem, w jaki Jimmy może odpokutować za błędy przeszłości, może okazać się uchronienie syna przed losem, jaki według Jimmy’ego jest pisany jemu samemu – znalezienie się po złej stronie lufy pistoletu. Jimmy nie ma dokąd uciec, a w ciągu jednej nocy musi podjąć decyzję, komu jest winien lojalność.


Gdzie zobaczę Nocny pościg


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Nocny pościg” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Run All Night.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Nocny pościg, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Nocny pościg zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Nocny pościg”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Nocny pościg, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Nocny pościg – CDA 2015
Nocny pościg – CDA 2015
Nocny pościg – CDA 2015
Nocny pościg – CDA 2015
Tytuł oryginału Run All Night
Ocena na IMDb 6.6 106,266 głosów
Ocena na TMDb 6.4 2,292 głosów

Reżyser

Obsada

Liam Neeson isJimmy Conlon
Jimmy Conlon
Ed Harris isShawn Maguire
Shawn Maguire
Joel Kinnaman isMike Conlon
Mike Conlon
Boyd Holbrook isDanny Maguire
Danny Maguire
Bruce McGill isPat Mullen
Pat Mullen
Vincent D'Onofrio isDetective Harding
Detective Harding
Lois Smith isMargaret Conlon
Margaret Conlon
Common isMr. Price
Mr. Price
Beau Knapp isKenan Boyle
Kenan Boyle
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Śniegi Wojny – CDA 2012
Twoje Imię – CDA 2016
Madrid, 1987 – CDA 2011
I że cię nie opuszczę… – CDA 2012
Uwiązani – CDA 2014
Osobliwy dom Pani Peregrine – CDA 2016
365 dni – CDA 2020
Hobbit: Bitwa pięciu armii – CDA 2014
Wciąż ją kocham – CDA 2010
Wywiad z Zabójcą – CDA 2012
Tarzan: Legenda – CDA 2016
Wojownik – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published