What's happening?

Obóz Integracyjny – CDA 2013

Obóz Integracyjny – CDA 2013

Uwolnij w sobie bestię!Apr. 27, 2013United Kingdom95 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Obóz Integracyjny CDA


Korporacja, w której zatrudnieni są Chris (Adam Brody), Phil (Rob Huebel), Lisa (Megan Boone) i Jared (Eric Edelstein) postanawia wysłać swoich pracowników na obóz integracyjny, podczas którego rozwijać będą umiejętności zespołowego działania. Szkolenie organizowane jest w środku tropikalnej dżungli, a przydzielony im trener (Jean-Claude Van Damme) okazuje się być byłym żołnierzem o psychopatycznych skłonnościach. Czy „białym kołnierzykom” uda się wrócić cało za korporacyjne biurka? [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Obóz Integracyjny


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Obóz Integracyjny” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Welcome to the Jungle.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Obóz Integracyjny, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Obóz Integracyjny zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Obóz Integracyjny”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Obóz Integracyjny, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Obóz Integracyjny – CDA 2013
Obóz Integracyjny – CDA 2013
Obóz Integracyjny – CDA 2013
Obóz Integracyjny – CDA 2013
Obóz Integracyjny – CDA 2013
Tytuł oryginału Welcome to the Jungle
Ocena na IMDb 4.9 12,865 głosów
Ocena na TMDb 5.1 320 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Scooby Doo i Frankenstrachy – CDA 2014
Epoka Lodowcowa: Wielkanocne Niespodzianki – CDA 2016
Legalne blondynki – CDA 2009
Wyznania zakupoholiczki – CDA 2009
Sąsiedzi 2 – CDA 2016
Bajecznie bogaci Azjaci – CDA 2018
Zła Kobieta – CDA 2011
Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka – CDA 2012
Jackass 3D – CDA 2010
Czego pragną mężczyźni – CDA 2019
Jeszcze większe dzieci – CDA 2013
僕の初恋をキミに捧ぐ – CDA 2009

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published