What's happening?

Personal Shopper – CDA 2016

Personal Shopper – CDA 2016

Oct. 19, 2016BE106 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Personal Shopper CDA


Amerykanka w Paryżu. Maureen zarabia na życie jako asystentka i stylistka znanej z pierwszych stron gazet celebrytki Kyry. Choć początkowo jej praca ogranicza się do odbierania ze sklepów kreacji, Maureen szybko zaczyna przekraczać kolejne granice – pod nieobecność pracodawczyni zostaje na noc w jej luksusowym mieszkaniu oraz przymierza bajecznie drogie ubrania. Maureen ma też inną, znacznie mroczniejszą tajemnicę. Jest utalentowanym medium, a za jej przyjazdem do Francji stoi nie tyle chęć zarobienia pieniędzy, ile pragnienie skontaktowania się ze zmarłym bratem bliźniakiem Lewisem.


Gdzie zobaczę Personal Shopper


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Personal Shopper” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2016 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Personal Shopper.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Personal Shopper, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Personal Shopper zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Personal Shopper”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Personal Shopper, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Personal Shopper – CDA 2016
Personal Shopper – CDA 2016
Personal Shopper – CDA 2016
Personal Shopper – CDA 2016
Personal Shopper – CDA 2016
Personal Shopper – CDA 2016
Personal Shopper – CDA 2016
Personal Shopper – CDA 2016
Personal Shopper – CDA 2016
Personal Shopper – CDA 2016
Tytuł oryginału Personal Shopper
Ocena na IMDb 6.1 38,371 głosów
Ocena na TMDb 5.9 954 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Ciche Miejsce – CDA 2018
Uciekaj! – CDA 2017
Sand Castle – CDA 2017
47 Hours to Live – CDA 2019
El Infierno – CDA 2010
Pilgrimage – CDA 2017
Paranormal Activity: Naznaczeni – CDA 2014
Czyj to dom? – CDA 2020
Last Night in Soho – CDA 2021
Wyścig – CDA 2013
Halo: Legends – CDA 2010
감시자들 – CDA 2013

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published