What's happening?

Pinokio – CDA 2013

Pinokio – CDA 2013

Dec. 24, 2013Unknown103 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Pinokio CDA


Wyrzeźbiona przez Dżepetto drewniana kukiełka ożywa. Ubogi konstruktor nadaje jej imię Pinokio.Ubogi konstruktor zabawek Dżepetto rzeźbi drewnianą kukiełkę. Ku jego wielkiemu zdziwieniu, zrobiona z sosnowego pnia zabawka zaczyna się ruszać i mówić. Dżepetto nadaje jej imię – Pinokio. Ożywiony pajacyk za nic ma dobre wychowanie i sprawia swojemu wynalazcy coraz więcej kłopotów wychowawczych. Wreszcie ucieka z domu i wyrusza w świat w poszukiwaniu przygód. Wkrótce będzie musiał ratować się przed oszustami, dowie się, jak to jest być w oślej skórze, a nawet zwiedzi wnętrze prawdziwego wieloryba. Podróż będzie doskonałą okazją, aby Pinokio dowiedział się, co tak naprawdę znaczą prawdomówność, lojalność i odwaga.


Gdzie zobaczę Pinokio


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Pinokio” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Pinocchio.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Pinokio, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Pinokio zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Pinokio”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Pinokio, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Pinokio – CDA 2013
Pinokio – CDA 2013
Tytuł oryginału Pinocchio
Ocena na TMDb 4.8 13 głosów

Reżyser

Anna Justice
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Śniegi Wojny – CDA 2012
Mowgli: Legenda Dżungli – CDA 2018
Teen Titans Go! See Space Jam – CDA 2021
Snowpiercer: Arka Przyszłości – CDA 2013
Sekretne życie Waltera Mitty – CDA 2013
ワンピース ストロングワールド Episode 0 – CDA 2010
Ścigana – CDA 2012
Alfa – CDA 2018
Searching – CDA 2018
Vivo – CDA 2021
Ślicznotki – CDA 2019
Hotel Marigold – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published