What's happening?

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii – CDA 2015

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii – CDA 2015

Na początku... był tylko chłopcem.Sep. 24, 2015USA111 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Piotruś. Wyprawa do Nibylandii CDA


Piotruś (Levi Miller) to 12-letni urwis o żywiołowej, nieco buntowniczej naturze. W ponurym sierocińcu w Londynie, w którym chłopiec mieszka od urodzenia, te cechy charakteru nie są tolerowane. Pewnej nocy Piotruś zostaje porwany do magicznej Nibylandii – fantastycznego świata piratów, wojowników i wróżek. Próbując odkryć sekret matki, która porzuciła go wiele lat temu, oraz znaleźć swoje miejsce w tej niezwykłej krainie, chłopiec przeżywa niesamowite przygody i nie raz pojedynkuje się na śmierć i życie. Aby ocalić Nibylandię, wraz z Tygrysią Lilią (Rooney Mara) i nowym przyjacielem Jamesem Hakiem (Garrett Hedlund), musi rozprawić się raz na zawsze z bezwzględnym piratem Czarnobrodym (Hugh Jackman), dzięki temu pozna swoje prawdziwe przeznaczenie i już na zawsze zapamiętamy go jako Piotrusia Pana.


Gdzie zobaczę Piotruś. Wyprawa do Nibylandii


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Pan.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Piotruś. Wyprawa do Nibylandii, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Piotruś. Wyprawa do Nibylandii zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Piotruś. Wyprawa do Nibylandii, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii – CDA 2015
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii – CDA 2015
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii – CDA 2015
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii – CDA 2015
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii – CDA 2015
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii – CDA 2015
Tytuł oryginału Pan
Ocena na IMDb 5.7 62,490 głosów
Ocena na TMDb 6 2,313 głosów

Reżyser

Joe Wright
Reżyser

Obsada

Levi Miller isPeter Pan
Peter Pan
Garrett Hedlund isJames Hook
James Hook
Hugh Jackman isBlackbeard
Blackbeard
Rooney Mara isTiger Lily
Tiger Lily
Kathy Burke isMother Barnabas
Mother Barnabas
Adeel Akhtar isSam Smiegel
Sam Smiegel
Paul Kaye isMutti Voosht
Mutti Voosht
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Matki w mackach Marsa – CDA 2011
Rendel – CDA 2017
Grinch – CDA 2018
Ant-Man – CDA 2015
Będziemy bohaterami – CDA 2020
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz – CDA 2014
SlugTerra: Return of the Elementals – CDA 2014
Noc W Muzeum: Tajemnica Grobowca – CDA 2014
Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie – CDA 2016
Kronika świąteczna: Część druga – CDA 2020
Dary Anioła: Miasto kości – CDA 2013
Pokemon: Wybieram Cię! – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published