What's happening?

Płacząca kobieta – CDA 2020

Płacząca kobieta – CDA 2020

Przeszłość będzie cię prześladować.Jan. 22, 2020Guatemala97 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Płacząca kobieta CDA


Enrique Monteverde, to gwatemalski generał, oskarżony o zbrodnie ludobójstwa dokonane w swoim kraju podczas wojny domowej. Osądzony i uznany za winnego, pomimo wszystko zostaje zwolniony z zarzutów z powodów formalnych. Schorowany i wiekowy już generał, zmuszony jest od teraz ukrywać się wraz z całą rodziną w swojej posiadłości. Na domiar złego, zaczyna nocami słyszeć kobiecy płacz, a przerażona całą sytuacją służba opuszcza domostwo. Czy nowa, tajemnicza służąca Alma, która zostaje przysłana w zastępstwie, pomoże generałowi z upiorną zjawą i czy tak w ogóle jest tym, za kogo się podaje?


Gdzie zobaczę Płacząca kobieta


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Płacząca kobieta” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2020 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi La Llorona.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Płacząca kobieta, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Płacząca kobieta zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Płacząca kobieta”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Płacząca kobieta, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Płacząca kobieta – CDA 2020
Płacząca kobieta – CDA 2020
Płacząca kobieta – CDA 2020
Płacząca kobieta – CDA 2020
Płacząca kobieta – CDA 2020
Płacząca kobieta – CDA 2020
Płacząca kobieta – CDA 2020
Płacząca kobieta – CDA 2020
Płacząca kobieta – CDA 2020
Tytuł oryginału La Llorona
Ocena na IMDb 6.6 5,192 głosów
Ocena na TMDb 6.6 219 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Pokój – CDA 2015
La funeraria – CDA 2021
Outpost 37 – CDA 2014
Inicjacja – CDA 2021
Most Szpiegów – CDA 2015
Oblężone Miasto – CDA 2010
Mężczyzna Imieniem Ove – CDA 2015
Tamte dni, tamte noce – CDA 2017
Turniej – CDA 2009
Operacja Argo – CDA 2012
Maniac – CDA 2012
Venom – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published