What's happening?

Poltergeist – CDA 2015

Poltergeist – CDA 2015

Oni wiedzą, co cię przeraża.May. 20, 2015USA93 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Poltergeist CDA


Rodzina z trojgiem dzieci przeprowadza się na spokojne przedmieścia, do pozornie zwykłego domu, który stopniowo zaczyna odkrywać swą mroczną tajemnicę. Kolejne niepokojące znaki stają się zaproszeniem do rzeczywistości dużo bardziej przerażającej niż najgorszy sen. Związany z domem duch poltergeist wykorzystuje przeciwko rodzinie jej największe lęki i porywa najmłodszą córkę do równoległego świata, z którego nie ma ucieczki. Ostateczna konfrontacja z potężnym poltergeistem wydaje się z góry przegrana. Aby go pokonać, bohaterowie będą musieli zrozumieć naturę zła, z którym mają do czynienia. Czy wezwany na pomoc egzorcysta ocali rodzinę, zanim będzie za późno?


Gdzie zobaczę Poltergeist


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Poltergeist” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Poltergeist.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Poltergeist, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Poltergeist zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Poltergeist”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Poltergeist, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Poltergeist – CDA 2015
Poltergeist – CDA 2015
Poltergeist – CDA 2015
Poltergeist – CDA 2015
Tytuł oryginału Poltergeist
Ocena na IMDb 4.9 56,733 głosów
Ocena na TMDb 5.2 1,903 głosów

Reżyser

Obsada

Sam Rockwell isEric Bowen
Eric Bowen
Saxon Sharbino isKendra Bowen
Kendra Bowen
Kyle Catlett isGriffin Bowen
Griffin Bowen
Kennedi Clements isMadison Bowen
Madison Bowen
Jared Harris isCarrigan Burke
Carrigan Burke
Jane Adams isDr. Claire Powell
Dr. Claire Powell
Karen Ivany isMrs. Stoller
Mrs. Stoller
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Cud w Cokeville – CDA 2015
Prawda czy wyzwanie ? – CDA 2018
Anihilacja – CDA 2018
Rok przemocy – CDA 2014
Sanktuarium – CDA 2021
Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj – CDA 2015
Need for Speed – CDA 2014
Sin origen – CDA 2020
Kingdom: Ashin of the North – CDA 2021
Greta – CDA 2019
Ktoś jest w twoim domu – CDA 2021
Efekt Motyla 3 – CDA 2009

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published