What's happening?

Porwany – CDA 2017

Porwany – CDA 2017

Jun. 16, 2017United Kingdom94 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Porwany CDA


Dla Kate McCoy jej 4-letni synek Josh jest spełnieniem wszystkich marzeń i miłością życia. Gdy pewnego dnia, na oczach Kate zamaskowani sprawcy uprowadzają chłopca, zdesperowana kobieta zgłasza porwanie policji. W biurze szeryfa każą jej czekać i pokazują tablicę pełną ogłoszeń o zaginionych dzieciach. Szybko orientuje się, że na policję nie ma co liczyć. Bez chwili namysłu rusza w samotny pościg za porywaczem. Nie cofnie się przed niczym, by uratować synka. Nikt nie jest bardziej niebezpieczny niż matka broniąca dziecka.


Gdzie zobaczę Porwany


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Porwany” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2017 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Kidnap.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Porwany, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Porwany zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Porwany”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Porwany, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Porwany – CDA 2017
Porwany – CDA 2017
Porwany – CDA 2017
Porwany – CDA 2017
Porwany – CDA 2017
Porwany – CDA 2017
Porwany – CDA 2017
Porwany – CDA 2017
Tytuł oryginału Kidnap
Ocena na IMDb 5.9 35,787 głosów
Ocena na TMDb 6.2 1,062 głosów

Reżyser

Luis Prieto
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Słodkich snów – CDA 2011
The Toll – CDA 2021
Mary i Max – CDA 2009
Zielona Latarnia: Szmaragdowi wojownicy – CDA 2011
Więzień Labiryntu: Lek na Śmierć – CDA 2018
Green Book – CDA 2018
From Straight A’s to XXX – CDA 2017
W obronie miłości – CDA 2020
Every Secret Thing – CDA 2014
Sin origen – CDA 2020
The Death of Superman – CDA 2018
Czas wojny – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published