What's happening?

Potrójne Zagrożenie – CDA 2019

Potrójne Zagrożenie – CDA 2019

Mar. 19, 2019USA96 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Potrójne Zagrożenie CDA


Grupa najemników atakuje, ukryty w głębi dżungli obóz by odbić swojego przywódcę. Po krwawej masakrze Collins (Scott Adkins) i jego ludzie dostają zlecenie by porwać chińską miliarderkę, próbującą walczyć z przestępczymi syndykatami. Na drodze do celu najemnikom stają jednak trzej, podobni im zabójcy, których pozostawili na śmierć podczas poprzedniej akcji.


Gdzie zobaczę Potrójne Zagrożenie


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Potrójne Zagrożenie” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2019 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Triple Threat.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Potrójne Zagrożenie, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Potrójne Zagrożenie zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Potrójne Zagrożenie”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Potrójne Zagrożenie, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Potrójne Zagrożenie – CDA 2019
Potrójne Zagrożenie – CDA 2019
Potrójne Zagrożenie – CDA 2019
Potrójne Zagrożenie – CDA 2019
Potrójne Zagrożenie – CDA 2019
Potrójne Zagrożenie – CDA 2019
Potrójne Zagrożenie – CDA 2019
Potrójne Zagrożenie – CDA 2019
Tytuł oryginału Triple Threat
Ocena na IMDb 5.6 10,760 głosów
Ocena na TMDb 6.4 443 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Split – CDA 2016
Death Race 2050 – CDA 2017
Bliźniak – CDA 2019
Czarownik i biały wąż – CDA 2011
Batman w cieniu Czerwonego Kaptura – CDA 2010
Spider-Man: Bez drogi do domu – CDA 2021
Ścigana – CDA 2012
Krwawy biznes – CDA 2015
W Imię Zasad – CDA 2014
RED 2 – CDA 2013
Zabójcza przesyłka – CDA 2019
Potrójna granica – CDA 2019

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published