What's happening?

Prawdziwa jazda 2 – CDA 2016

Prawdziwa jazda 2 – CDA 2016

Szwagrowie powracają!Jan. 14, 2016USA102 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Prawdziwa jazda 2 CDA


Ben Barber , świeżo upieczony policjant, aspiruje do awansu na detektywa – tak jak jego przyszły szwagier, ale James Payton ciągle nie jest przekonany, że chłopak nadaje się do tej roboty. W przeddzień ślubu, James zostaje wysłany do Miami, by zgarnąć dealera narkotykowego zaopatrującego całą Florydę. Z oporami zabiera ze sobą przyszłego szwagra do Miami. Plany na szybki wypad na miasto biorą w łeb, kiedy ich niecodzienne zachowanie prowokuje sytuację, która zagraża powodzeniu ważnego śledztwa. Przede wszystkim to tandem Cube’a i Harta sprawia, że ten sequel jest jeszcze lepszy i jeszcze bardziej zabawny!


Gdzie zobaczę Prawdziwa jazda 2


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Prawdziwa jazda 2” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2016 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Ride Along 2.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Prawdziwa jazda 2, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Prawdziwa jazda 2 zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Prawdziwa jazda 2”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Prawdziwa jazda 2, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Prawdziwa jazda 2 – CDA 2016
Prawdziwa jazda 2 – CDA 2016
Prawdziwa jazda 2 – CDA 2016
Prawdziwa jazda 2 – CDA 2016
Prawdziwa jazda 2 – CDA 2016
Tytuł oryginału Ride Along 2
Ocena na IMDb 5.9 56,078 głosów
Ocena na TMDb 6.3 1,313 głosów

Reżyser

Tim Story
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Jeden gniewny człowiek – CDA 2021
Bez Litości 2 – CDA 2018
Sex Weather – CDA 2018
Człowiek, który gapił się na kozy – CDA 2009
Do wszystkich chłopców, których kochałam – CDA 2018
Aniołki Charliego – CDA 2019
Spadkobiercy – CDA 2011
Polar – CDA 2019
Zagłada – CDA 2018
Stare wygi – CDA 2009
Kolacja dla palantów – CDA 2010
Bodyguard Zawodowiec – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published