What's happening?

Robaczki z Zaginionej Doliny – CDA 2013

Robaczki z Zaginionej Doliny – CDA 2013

Nov. 17, 2013BE89 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Robaczki z Zaginionej Doliny CDA


W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb ? pudełko pełne kostek cukru. Nieoczekiwanie, w ich zmagania o pyszne słodkości miesza się niesforna mała biedronka, która zgubiła rodziców. Waleczny robaczek przyłącza się do Czarnych i wspólnie z nimi broni skarbu przed czerwonymi łakomczuchami. To zaledwie początek niezwykłych przygód małej biedronki i jej przyjaciół w bajecznie kolorowej Zaginionej Dolinie.


Gdzie zobaczę Robaczki z Zaginionej Doliny


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Robaczki z Zaginionej Doliny” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Minuscule – La vallée des fourmis perdues.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Robaczki z Zaginionej Doliny, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Robaczki z Zaginionej Doliny zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Robaczki z Zaginionej Doliny”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Robaczki z Zaginionej Doliny, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Robaczki z Zaginionej Doliny – CDA 2013
Robaczki z Zaginionej Doliny – CDA 2013
Robaczki z Zaginionej Doliny – CDA 2013
Robaczki z Zaginionej Doliny – CDA 2013
Robaczki z Zaginionej Doliny – CDA 2013
Robaczki z Zaginionej Doliny – CDA 2013
Tytuł oryginału Minuscule - La vallée des fourmis perdues
Ocena na IMDb 7.2 8,065 głosów
Ocena na TMDb 6.9 319 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

La Leyenda de las Momias de Guanajuato – CDA 2014
Noc W Muzeum: Tajemnica Grobowca – CDA 2014
I Believe – CDA 2017
Kot w butach – CDA 2011
LEGO Marvel Super Bohaterowie: Avengers znowu zjednoczeni – CDA 2015
ガッチャマン – CDA 2013
Nieustraszony – CDA 2020
Rekinado 6: Ząb czasu – CDA 2018
Matki w mackach Marsa – CDA 2011
ベヨネッタ ブラッディフェイト – CDA 2013
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów – CDA 2016
Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published