What's happening?

Ścigana – CDA 2012

Ścigana – CDA 2012

Kobieta, którą postanowili zniszczyć.Jan. 18, 2012Ireland93 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Ścigana CDA


Grupa wysoko postawionych mężczyzn wprowadza w życie spisek mający na celu eliminację jednej kobiety. Wynik tego starcia okaże się daleki od oczekiwań. Piękna Mallory Kane (Gina Carano) to tajna superbroń amerykańskich spec służb. W najodleglejszym zakątku świata wykona najtrudniejsze zadanie i nie pozostawi żadnego śladu. Oficjalnie nie istnieje. Nieoficjalnie jest niezastąpiona. Ale tylko do czasu, gdy staje się niewygodna. Pewnego dnia podczas misji Mallory wpada w pułapkę. Wszystko wskazuje na to, że jej mocodawcy postanowili się jej pozbyć i zlecili jej likwidację. Nie docenili jej jednak. Teraz Mallory powraca do gry, by wyrównać rachunki, ukarać winnych i ocalić swoich najbliższych. [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Ścigana


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Ścigana” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2012 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Haywire.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Ścigana, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Ścigana zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Ścigana”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Ścigana, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Ścigana – CDA 2012
Ścigana – CDA 2012
Ścigana – CDA 2012
Ścigana – CDA 2012
Ścigana – CDA 2012
Ścigana – CDA 2012
Tytuł oryginału Haywire
Ocena na IMDb 5.8 85,822 głosów
Ocena na TMDb 5.7 1,048 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Teoria wszystkiego – CDA 2014
Después de ti – CDA 2021
Mroczny Rycerz Powstaje – CDA 2012
Wstrząsy 6: Zimny dzień w piekle – CDA 2018
Diabelska Przełęcz – CDA 2013
らんま½ – CDA 2011
Lekarstwo na Życie – CDA 2017
Każdego dnia – CDA 2018
John Carter – CDA 2012
Deadpool 2 – CDA 2018
RED 2 – CDA 2013
Dead Again in Tombstone – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published