What's happening?

Stacja Szyfrująca – CDA 2013

Stacja Szyfrująca – CDA 2013

Kod nie był zagrożony. Aż do teraz.Apr. 18, 2013United Kingdom90 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Stacja Szyfrująca CDA


Emerson Kent (John Cusack) jest agentem CIA, człowiekiem od „brudnej roboty”. Po latach wykonywania tego typu zleceń, zdarza mu się wpadka, powodowany wyrzutami sumienia – nie realizuje w pełni zadania. Kiedy wychodzi to na jaw, Emerson poddany zostaje ocenie psychologicznej, która budzi zastrzeżenia. Agent trafia więc do jednej z tajnych stacji szyfrujących, zlokalizowanej na terenie Wielkiej Brytanii. Odpowiada tam za ochronę obiektu, sprawując przy tym opiekę nad szyfrantką Katherine (Malin Akerman), z którą pracuje na jednej zmianie. Dla Emersona ma to być tymczasowy, spokojny przydział na przeczekanie i odpoczynek, jednak sytuacja ulega zmianie, gdy dochodzi do ataku na jednostkę. Wspólnie z szyfrantką muszą walczyć nie tylko o przeżycie, ale także o wycofanie nadanych przez terrorystów szyfrów. [opis dystrybutora Blu-ray]


Gdzie zobaczę Stacja Szyfrująca


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Stacja Szyfrująca” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Numbers Station.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Stacja Szyfrująca, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Stacja Szyfrująca zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Stacja Szyfrująca”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Stacja Szyfrująca, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Stacja Szyfrująca – CDA 2013
Stacja Szyfrująca – CDA 2013
Stacja Szyfrująca – CDA 2013
Tytuł oryginału The Numbers Station
Ocena na IMDb 5.6 19,791 głosów
Ocena na TMDb 5.5 432 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Następcy 2 – CDA 2017
Trinity Seven Movie 2: Heavens Library to Crimson Lord – CDA 2019
Warning – CDA 2021
Sherlock Holmes – CDA 2009
Ben-Hur – CDA 2016
Freaks Out – CDA 2021
Escape Room – CDA 2019
Małe rzeczy – CDA 2021
Everly – CDA 2015
Oblicze Mroku – CDA 2018
Zauroczenie – CDA 2013
Annabelle wraca do domu – CDA 2019

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published