What's happening?

Syrena – CDA 2016

Syrena – CDA 2016

Dec. 02, 2016USA82 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Syrena CDA


Na tydzień przed ślubem Jonah (Chase Williamson) i jego drużbowie zamierzają spędzić szaloną noc w klubach. Szukając mocnych wrażeń, postanawiają odwiedzić tajemniczy lokal, który wedle słów pewnego nieznajomego, ma przejść ich najśmielsze oczekiwania. Wkrótce zaczynają się tam dziać dziwne rzeczy. Jonah, myśląc że pomaga uwięzionej tancerce erotycznej, uwalnia mroczną istotę, która nie spocznie dopóki nie dostanie swojego mężczyzny. Przyszły pan młody i jego koledzy muszą walczyć o życie, uciekając przed niebezpieczną kreaturą oraz strzegącymi jej strażnikami.


Gdzie zobaczę Syrena


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Syrena” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2016 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Siren.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Syrena, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Syrena zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Syrena”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Syrena, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Syrena – CDA 2016
Syrena – CDA 2016
Syrena – CDA 2016
Syrena – CDA 2016
Syrena – CDA 2016
Syrena – CDA 2016
Syrena – CDA 2016
Syrena – CDA 2016
Syrena – CDA 2016
Tytuł oryginału Siren
Ocena na IMDb 5.3 6,200 głosów
Ocena na TMDb 6 187 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Obecność 2 – CDA 2016
Stay Out of the Attic – CDA 2021
Cisza – CDA 2016
Halloween II – CDA 2009
Istota – CDA 2009
Stan Helsing – CDA 2009
Gęsia Skórka – CDA 2015
Notatnik śmierci – CDA 2017
Najczarniejsza godzina – CDA 2011
Bez Litości 3 – CDA 2015
Zwierz – CDA 2013
Zabójcze ciało – CDA 2009

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published