What's happening?

Szklana Pułapka 5 – CDA 2013

Szklana Pułapka 5 – CDA 2013

Feb. 06, 2013USA97 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Szklana Pułapka 5 CDA


Bruce Willis wraca do gry jako John McClane, dzielny nowojorski gliniarz, który ma talent do zjawiania się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Najnowsze kłopoty czekają go w Rosji, gdzie pojechał w poszukiwaniu syna Jacka (Jai Courtney), z którym od lat pozostawał w konflikcie. Okazuje się, że Jack przebywa w moskiewskim więzieniu. Udaje mu się z niego zbiec, ale na tym misja się nie kończy. Obaj, ojciec i syn, łączą siły, by udaremnić kradzież broni nuklearnej, co mogłoby doprowadzić do wybuchu III Wojny Światowej. Gwałtowne zwroty akcji, niezwykle widowiskowe wybuchy i pościgi samochodowe, gwarantują rozrywkę wszystkim miłośnikom nieustraszonego Johna McClane’a. [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Szklana Pułapka 5


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Szklana Pułapka 5” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi A Good Day to Die Hard.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Szklana Pułapka 5, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Szklana Pułapka 5 zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Szklana Pułapka 5”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Szklana Pułapka 5, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Szklana Pułapka 5 – CDA 2013
Szklana Pułapka 5 – CDA 2013
Szklana Pułapka 5 – CDA 2013
Szklana Pułapka 5 – CDA 2013
Szklana Pułapka 5 – CDA 2013
Szklana Pułapka 5 – CDA 2013
Tytuł oryginału A Good Day to Die Hard
Ocena na IMDb 5.3 202,699 głosów
Ocena na TMDb 5.3 5,339 głosów

Reżyser

John Moore
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Eksperyment 'Filadelfia' – CDA 2012
Ant-Man – CDA 2015
Kolekcjoner – CDA 2012
Misja Greyhound – CDA 2020
Underworld: Przebudzenie – CDA 2012
Batman: Atak na Arkham – CDA 2014
Piła: Dziedzictwo – CDA 2017
Glass – CDA 2019
Baywatch. Słoneczny patrol – CDA 2017
Marvel One-Shot: Konsultant – CDA 2011
Venom: Carnage – CDA 2021
Wielka Szóstka – CDA 2014

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published