What's happening?

Szkolna zaraza – CDA 2014

Szkolna zaraza – CDA 2014

Jesteś tym, co jedzą.Oct. 10, 2014USA96 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Szkolna zaraza CDA


Pracujący nad pierwszą książką, Clint, przyjmuje tymczasową posadę zastępcy nauczyciela angielskiego w podstawówce w miejscowości FT. Chicken, w stanie Illinois. W tym samym czasie do szkolnej stołówki zostaje sprowadzony zainfekowany drób, który zaczyna zamieniać uczniów w mięsożerne bestie. Nauczyciele zostają zmuszeni do zabarykadowania się w budynku, w oczekiwaniu na organy porządku publicznego. Kiedy dochodzą ich informacje, że epidemia rozprzestrzeniła się na całe miasto decydują się stanąć do walki z hordą oszalałych dzieciaków.


Gdzie zobaczę Szkolna zaraza


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Szkolna zaraza” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Cooties.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Szkolna zaraza, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Szkolna zaraza zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Szkolna zaraza”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Szkolna zaraza, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Szkolna zaraza – CDA 2014
Szkolna zaraza – CDA 2014
Tytuł oryginału Cooties
Ocena na IMDb 5.7 25,044 głosów
Ocena na TMDb 5.9 537 głosów

Reżyser

Cary Murnion
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko – CDA 2021
Porn Star Zombies – CDA 2009
Ludzka stonoga – CDA 2009
Psy i koty: Odwet Kitty – CDA 2010
Ksiądz – CDA 2011
Topielisko. Klątwa La Llorony – CDA 2019
Pingwiny z Madagaskaru – CDA 2014
Spadaj, Tato – CDA 2012
Sing – CDA 2016
Smerfy: Legenda Smerfnej Doliny – CDA 2013
7 Guardians of the Tomb – CDA 2018
Dzień dobry TV – CDA 2010

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published