What's happening?

Tedi i mapa skarbów – CDA 2017

Tedi i mapa skarbów – CDA 2017

Mar. 25, 2017Spain85 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Tedi i mapa skarbów CDA


Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto. Pełne radości ponowne spotkanie Tediego i Sary szybko zamienia się w niebezpieczną przygodę, kiedy Sara zostaje porwana przez pewnego bogacza, który za pomocą talizmanu chce osiągnąć wieczne, niekończące się bogactwo. Wspólnie z przyjaciółmi – papugą i psem – Tedi będzie musiał użyć wszystkich swych mocy, by uratować Sarę. Przyjdzie mu przemierzyć cały świat, a po drodze pozna nie tylko nowych przyjaciół, ale także nowych wrogów.


Gdzie zobaczę Tedi i mapa skarbów


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Tedi i mapa skarbów” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2017 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Tadeo Jones 2: El secreto del rey Midas.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Tedi i mapa skarbów, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Tedi i mapa skarbów zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Tedi i mapa skarbów”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Tedi i mapa skarbów, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Tedi i mapa skarbów – CDA 2017
Tedi i mapa skarbów – CDA 2017
Tedi i mapa skarbów – CDA 2017
Tedi i mapa skarbów – CDA 2017
Tedi i mapa skarbów – CDA 2017
Tedi i mapa skarbów – CDA 2017
Tedi i mapa skarbów – CDA 2017
Tytuł oryginału Tadeo Jones 2: El secreto del rey Midas
Ocena na IMDb 6.2 3,182 głosów
Ocena na TMDb 6.5 274 głosów

Reżyser

Enrique Gato
Reżyser

Obsada

Óscar Barberán isTad Jones (voice)
Tad Jones (voice)
Michelle Jenner isSara Lavrof (voice)
Sara Lavrof (voice)
Adriana Ugarte isTiffany (voice)
Tiffany (voice)
Luis Posada isMummy (voice)
Mummy (voice)
Miguel Ángel Jenner isJack Rackham (voice)
Jack Rackham (voice)
José Corbacho isTaxi Driver (voice)
Taxi Driver (voice)
Roser Batalla isHenchwoman (voice)
Henchwoman (voice)
Pau López isSailor 3
Sailor 3
Jordi Brau isAntiquari
Antiquari
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Epoka Lodowcowa: Mocne Uderzenie – CDA 2016
手塚治虫のブッダ -赤い砂漠よ!美しく- – CDA 2011
Summer Wars – CDA 2009
Barbie i magiczne baletki – CDA 2013
Rodzina Addamsów 2 – CDA 2021
Scooby Doo i Frankenstrachy – CDA 2014
Honey 2 – CDA 2011
Pranksterzy w trasie – CDA 2020
Nieustraszony – CDA 2020
Zanim żyli długo i zaplątani – CDA 2017
Liga Sprawiedliwych: Zaburzone kontinuum – CDA 2013
Jeszcze dłuższe zaręczyny – CDA 2012

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published