What's happening?

Zabójcza plaża – CDA 2015

Zabójcza plaża – CDA 2015

Aug. 28, 2015USA84 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Zabójcza plaża CDA


Grupa zmęczonych i mocno skacowanych dwudziestoletnich imprezowiczów budzi się po hucznie spędzonej nocy i z przerażeniem odkrywa, że plaża, na której się znaleźli, pożera wszystko, co dotknie piasku.


Gdzie zobaczę Zabójcza plaża


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Zabójcza plaża” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Sand.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Zabójcza plaża, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Zabójcza plaża zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Zabójcza plaża”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Zabójcza plaża, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Zabójcza plaża – CDA 2015
Zabójcza plaża – CDA 2015
Zabójcza plaża – CDA 2015
Zabójcza plaża – CDA 2015
Zabójcza plaża – CDA 2015
Tytuł oryginału The Sand
Ocena na IMDb 3.8 4,173 głosów
Ocena na TMDb 5.2 155 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

HAUNTING OF THE MARY CELESTE – CDA 2020
Postrach Nocy – CDA 2011
Złe dni – CDA 2021
The Divide – CDA 2012
Rytuał – CDA 2017
レイプゾンビ LUST OF THE DEAD – CDA 2012
Rings – CDA 2017
Dzień – CDA 2011
Niewidzialny człowiek – CDA 2020
Kolekcjoner – CDA 2012
Intruzi – CDA 2011
Leprechaun powraca – CDA 2018

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published