What's happening?

Zajadłość – CDA 2018

Zajadłość – CDA 2018

Mar. 30, 2018USA120 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Zajadłość CDA


Film opowiada o żonie, która próbuje jakoś wytrwać u boku przebiegłego męża. W momencie gdy się dowiaduje, że ją zdradził, kobieta wpada w furię i wprowadza w życie niebezpieczny plan zemsty.


Gdzie zobaczę Zajadłość


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Zajadłość” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Acrimony.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Zajadłość, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Zajadłość zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Zajadłość”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Zajadłość, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Zajadłość – CDA 2018
Zajadłość – CDA 2018
Zajadłość – CDA 2018
Zajadłość – CDA 2018
Tytuł oryginału Acrimony
Ocena na IMDb 5.8 8,422 głosów
Ocena na TMDb 6.8 313 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Need for Speed – CDA 2014
Sabrina – CDA 2018
Mroczne umysły – CDA 2018
Kruk – CDA 2012
Salt – CDA 2010
Księgowy – CDA 2016
Ava – CDA 2020
Najczarniejsza godzina – CDA 2011
Renegaci – CDA 2017
Playhouse – CDA 2020
Widzę, widzę – CDA 2014
Death Race 2: Wyścig Śmierci 2 – CDA 2010

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published