What's happening?

Ava – CDA 2017

Ava – CDA 2017

Jun. 21, 2017France106 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Ava CDA


Opowieść o młodej dziewczynie, w której dojrzewa bunt. Ava spędza wakacje z matką nad Atlantykiem. Senną atmosferę niespodziewanie przerywa wiadomość o tajemniczej chorobie, która, być może, jest wytworem jej fantazji. Czas, który pozostał do końca wakacji postanawia uczynić niepowtarzalnym. Poznany na plaży tajemniczy chłopak staje się częścią nowego świata bohaterki, która odważnie podąży za swoimi pragnieniami.


Gdzie zobaczę Ava


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Ava” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2017 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Ava.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Ava, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Ava zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Ava”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Ava, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Ava – CDA 2017
Ava – CDA 2017
Ava – CDA 2017
Ava – CDA 2017
Ava – CDA 2017
Ava – CDA 2017
Ava – CDA 2017
Tytuł oryginału Ava
Ocena na IMDb 6.7 2,254 głosów
Ocena na TMDb 6 118 głosów

Reżyser

Léa Mysius
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Kickboxer: Odwet – CDA 2018
Z dystansu – CDA 2011
Przepaść między nami – CDA 2021
Dopóki piłka w grze – CDA 2012
Diabelska Przełęcz – CDA 2013
Bóg nie umarł 2 – CDA 2016
Moon – CDA 2009
Until Forever – CDA 2016
Królewna Śnieżka i Łowca – CDA 2012
Kites – CDA 2010
Ścigana – CDA 2012
Plan B – CDA 2009

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published