What's happening?

Cesarz – CDA 2012

Cesarz – CDA 2012

Japonia 1945: Generał Douglas MacArthur podejmuje się misji, która zdecyduje o losach narodu.Sep. 14, 2012Japan105 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Cesarz CDA


Japonia tuż po zakończeniu II wojny światowej. Generał MacArthur (Tommy Lee Jones) stoi na czele amerykańskich sił zbrojnych zarządzających krajem po kapitulacji. Jego decyzje odcisną piętno na losie japońskich obywateli przez najbliższe lata. Najtrudniejsza z nich dotyczy cesarza Hirohito – czy powinien być sądzony i skazany jako zbrodniarz wojenny? Zadanie zebrania materiału dowodowego w tej sprawie otrzymuje generał Bonner Fellers (Fox). Jego związki z Japonią są szczególne – wspomnienia romansu z japońską studentką Ayą są tak silne, że generał postanawia odnaleźć dziewczynę w zniszczonym przez wojnę kraju.


Gdzie zobaczę Cesarz


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Cesarz” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2012 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Emperor.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Cesarz, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Cesarz zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Cesarz”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Cesarz, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Cesarz – CDA 2012
Tytuł oryginału Emperor
Ocena na IMDb 6.5 13,726 głosów
Ocena na TMDb 6.1 185 głosów

Reżyser

Peter Webber
Reżyser

Obsada

Matthew Fox isGeneral Bonner Fellers
General Bonner Fellers
Tommy Lee Jones isGeneral Douglas MacArthur
General Douglas MacArthur
Eriko Hatsune isAya Shimada
Aya Shimada
Kaori Momoi isMitsuko Kajima
Mitsuko Kajima
Toshiyuki Nishida isGeneral Kajima
General Kajima
Colin Moy isGeneral Richter
General Richter
Masatō Ibu isKoichi Kido
Koichi Kido
Isao Natsuyagi isTeizaburo Sekiya
Teizaburo Sekiya
Takatarô Kataoka isEmperor Hirohito
Emperor Hirohito
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Jesteśmy twoimi przyjaciółmi – CDA 2015
Dzień – CDA 2011
Platforma – CDA 2019
Alfa – CDA 2018
Całkiem zabawna historia – CDA 2010
Midway – CDA 2019
Zjawa – CDA 2015
Dead Like Me: Life After Death – CDA 2009
Przyjaciel domu – CDA 2019
Pewnego razu… w Hollywood – CDA 2019
Honey 3 – CDA 2016
ももへの手紙 – CDA 2012

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published