What's happening?

Chłopak z sąsiedztwa – CDA 2015

Chłopak z sąsiedztwa – CDA 2015

Chwila, której ona nie mogła się oprzeć. Obsesja, której on nie mógł kontrlolować.Jan. 23, 2015USA91 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Chłopak z sąsiedztwa CDA


Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to, co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Socjopatyczny Noah, jak się okazuje, ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, „zaprzyjaźniając się” z jej synem, by w końcu zapisać na zajęcia, które prowadzi.


Gdzie zobaczę Chłopak z sąsiedztwa


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Chłopak z sąsiedztwa” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Boy Next Door.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Chłopak z sąsiedztwa, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Chłopak z sąsiedztwa zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Chłopak z sąsiedztwa”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Chłopak z sąsiedztwa, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Chłopak z sąsiedztwa – CDA 2015
Chłopak z sąsiedztwa – CDA 2015
Chłopak z sąsiedztwa – CDA 2015
Chłopak z sąsiedztwa – CDA 2015
Tytuł oryginału The Boy Next Door
Ocena na IMDb 4.7 40,730 głosów
Ocena na TMDb 4.8 1,760 głosów

Reżyser

Rob Cohen
Reżyser

Obsada

Jennifer Lopez isClaire Peterson
Claire Peterson
Ryan Guzman isNoah Sandborn
Noah Sandborn
Ian Nelson isKevin Peterson
Kevin Peterson
John Corbett isGarrett Peterson
Garrett Peterson
Kristin Chenoweth isVicky Lansing
Vicky Lansing
Hill Harper isPrincipal Edward Warren
Principal Edward Warren
Lexi Atkins isAllie Callahan
Allie Callahan
François Chau isDetective Johnny Chou
Detective Johnny Chou
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Matka – CDA 2009
Leatherface – CDA 2017
Szubienica – CDA 2015
Wirtuoz. Pojedynek zabójców – CDA 2021
John Wick 2 – CDA 2017
Shark Night 3D – CDA 2011
S. Darko – CDA 2009
Jestem wszystkimi dziewczynami – CDA 2021
Czarny łabędź – CDA 2010
Przetrwanie – CDA 2011
9 – CDA 2009
Wyścig z czasem – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published