What's happening?

Efekt hipnozy – CDA 2021

Efekt hipnozy – CDA 2021

Jego życzeniem jest jej rozkazem.Oct. 27, 2021Unknown89 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Efekt hipnozy CDA


Młoda kobieta, która usiłuje poradzić sobie z osobistymi problemami, udaje się do znanego hipnotyzera. Po kilku intensywnych sesjach odkrywa nieoczekiwane i śmiertelne konsekwencje.


Gdzie zobaczę Efekt hipnozy


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Efekt hipnozy” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2021 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Hypnotic.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Efekt hipnozy, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Efekt hipnozy zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Efekt hipnozy”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Efekt hipnozy, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Efekt hipnozy – CDA 2021
Efekt hipnozy – CDA 2021
Efekt hipnozy – CDA 2021
Efekt hipnozy – CDA 2021
Efekt hipnozy – CDA 2021
Tytuł oryginału Hypnotic
Ocena na TMDb 5.7 52 głosów

Reżyser

Matt Angel
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Blood and Bone – CDA 2009
Reaching Distance – CDA 2018
Potrójna granica – CDA 2019
Droga bez powrotu 4: Krwawe początki – CDA 2011
Pogorzelisko – CDA 2010
Pasażerowie – CDA 2016
Siła modlitwy – CDA 2015
Saul: The Journey to Damascus – CDA 2014
Dziewczyna zawodowa – CDA 2009
Cela 211 – CDA 2009
O wszystko zadbam – CDA 2021
Smelliville – CDA 2021

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published