What's happening?

Megan Leavey – CDA 2017

Megan Leavey – CDA 2017

Jun. 09, 2017USA116 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Megan Leavey CDA


Megan Leavey (Kate Mara) jest zagubioną w życiu kobietą, która decyduje się wstąpić do marynarki wojennej. Kobieta przechodzi szkolenie z wyjątkowo agresywnym psem o imieniu Rex. Niespodziewanie udaje jej się złapać z nim nić porozumienia. Megan i jej podopieczny trafiają do Iraku, gdzie z sukcesem zajmują się wykrywaniem bomb i min przeciwpiechotnych. Udaje im się z sukcesem odbyć 100 misji. Pewnego dnia dochodzi jednak do tragedii. Oparta na faktach, wzruszająca historia odbywającej służbę wojskową w Iraku kobiety i jest ukochanego psa.


Gdzie zobaczę Megan Leavey


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Megan Leavey” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2017 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Megan Leavey.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Megan Leavey, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Megan Leavey zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Megan Leavey”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Megan Leavey, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Megan Leavey – CDA 2017
Megan Leavey – CDA 2017
Megan Leavey – CDA 2017
Megan Leavey – CDA 2017
Megan Leavey – CDA 2017
Megan Leavey – CDA 2017
Megan Leavey – CDA 2017
Megan Leavey – CDA 2017
Tytuł oryginału Megan Leavey
Ocena na IMDb 7.1 23,003 głosów
Ocena na TMDb 7.2 578 głosów

Reżyser

Obsada

Kate Mara isMegan Leavey
Megan Leavey
Ramón Rodríguez isMatt Morales
Matt Morales
Tom Felton isSergeant Andrew Dean
Sergeant Andrew Dean
Common isGunny Martin
Gunny Martin
Edie Falco isJackie Leavey
Jackie Leavey
Damson Idris isLt. Michael Forman
Lt. Michael Forman
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Palmer – CDA 2021
Operacja Morze Czerwone – CDA 2018
Notorious – CDA 2009
Duch mojej dziewczyny – CDA 2018
Poważny człowiek – CDA 2009
Ogród słów – CDA 2013
Greta – CDA 2019
O chłopcu, który ujarzmił wiatr – CDA 2019
A Question of Faith – CDA 2017
Mała syrenka – CDA 2018
Su ve Ateş – CDA 2013
Ostra noc – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published