What's happening?

Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca – CDA 2017

Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca – CDA 2017

Jul. 09, 2017USA98 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca CDA


Drago (Patrick Stewart) jest najbliższym przyjacielem króla Brytanii, Garetha, z którym dzieli swe serce. Gdy władca umiera, smokowi powierzona zostaje misja, znalezienia godnego następcy tronu. Potencjalnymi spadkobiercami są wnuki monarchy – Edric (Tom Rhys Harries) i Meghan (Jessamine-Bliss Bell). Jednakże rodzeństwo nie utrzymuje bliższych relacji. Wykorzystują przeciw sobie siłę smoka oraz siłę ognia, aby rywalizować o tron. Jednakże, gdy okazuje się, że smoczy ogień serca, został wykradziony przez wikingów, Edric i Meghan muszą się zjednoczyć, by odzyskać władzę w królestwie.


Gdzie zobaczę Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2017 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Dragonheart: Battle for the Heartfire.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca – CDA 2017
Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca – CDA 2017
Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca – CDA 2017
Tytuł oryginału Dragonheart: Battle for the Heartfire
Ocena na IMDb 5.3 2,391 głosów
Ocena na TMDb 6.3 161 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Kung Fu Panda: Święta, święta i Po – CDA 2010
Igrzyska śmierci: Kosogłos część 2 – CDA 2015
Hotel Transylwania 3 – CDA 2018
The Other Side of Heaven 2: Fire of Faith – CDA 2019
Pan Jangle i świąteczna podróż – CDA 2020
Gra Endera – CDA 2013
Czarodzieje z Waverly Place: Film – CDA 2009
LEGO Przygoda – CDA 2014
Marvel jedno ujęcie: Ciekawa rzecz spotkała nas przy młocie Thora – CDA 2011
Pan Peabody i Sherman – CDA 2014
Kronika świąteczna – CDA 2018
Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów – CDA 2021

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published