What's happening?

Paranormal Activity: Inny wymiar – CDA 2015

Paranormal Activity: Inny wymiar – CDA 2015

Zrozumiesz, czego boisz się naprawdęOct. 21, 2015USA97 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Paranormal Activity: Inny wymiar CDA


Wydaje się, że to nie dom odwiedzały duchy, nawiedzona jest… TA rodzina. Po przeprowadzce w nowe miejsce, daleko od domu, po którego ścianach spłynęło tyle krwi, Katie (Katie Featherson, jedyna aktorka, która pojawia się w każdej części serii) i jej rodzina próbuje rozpocząć nowe życie w spokojnym Palo Alto w słonecznej Kalifornii. Ale słońce wybrzeża nie rozjaśni mroku tajemnic, które sprawiają, że duchy podążają za rodziną Katie. [opis dystrybutora]


Gdzie zobaczę Paranormal Activity: Inny wymiar


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Paranormal Activity: Inny wymiar” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Paranormal Activity: The Ghost Dimension.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Paranormal Activity: Inny wymiar, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Paranormal Activity: Inny wymiar zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Paranormal Activity: Inny wymiar”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Paranormal Activity: Inny wymiar, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Paranormal Activity: Inny wymiar – CDA 2015
Paranormal Activity: Inny wymiar – CDA 2015
Tytuł oryginału Paranormal Activity: The Ghost Dimension
Ocena na IMDb 4.6 26,520 głosów
Ocena na TMDb 5.3 1,081 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Północny bastion – CDA 2021
Dziedzictwo. Hereditary – CDA 2018
Blood and Bone – CDA 2009
Za linią wroga: Kolumbia – CDA 2009
Potrójna granica – CDA 2019
The Banishing – CDA 2021
Wildflower – CDA 2016
The Walking Deceased – CDA 2015
Szybko i Wściekle – CDA 2009
Widzę cię – CDA 2019
Rok przemocy – CDA 2014
Everly – CDA 2015

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published