What's happening?

Potępienie – CDA 2014

Potępienie – CDA 2014

Zycie, miłość i wiara, wybieraj między odkupieniem i przeżyciem.Aug. 25, 2014USA88 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Potępienie CDA


Grupa bliskich przyjaciół zbiera się na weselu. Jednak uroczystość zostaje dramatycznie przerwana przez serię katastrof i wrogów przepowiedzianych w biblijnych przekazach o końcu świata. Ci, co ocaleli muszą zmierzyć się z przerażającą, niepewną przyszłością, rozpaczliwie walcząc o bezpieczeństwo. Czy będą w stanie zachować wiarę i wybrać prawdziwe życie, czy po prostu będą starali się przetrwać, podczas gdy otaczający ich świat zagłębia się w chaosie i terrorze?


Gdzie zobaczę Potępienie


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Potępienie” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Remaining.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Potępienie, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Potępienie zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Potępienie”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Potępienie, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Potępienie – CDA 2014
Tytuł oryginału The Remaining
Ocena na IMDb 4.3 7,040 głosów
Ocena na TMDb 5.5 244 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Czyj to dom? – CDA 2020
Wirtuoz. Pojedynek zabójców – CDA 2021
How It Ends – CDA 2018
Hanna – CDA 2011
W obronie miłości – CDA 2020
Jason Bourne – CDA 2016
Climax – CDA 2018
Potrójne Zagrożenie – CDA 2019
Dziewczyna z Tatuażem – CDA 2011
Lighthouse – CDA 2019
Momentum – CDA 2015
Księga Ocalenia – CDA 2010

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published