What's happening?

Kto Tam? – CDA 2015

Kto Tam? – CDA 2015

Jedna noc może kosztować cię wszystko.Jun. 26, 2015Israel100 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Kto Tam? CDA


„Kto Tam?” jest remakiem filmu z 1977 roku zatytułowanego „Death Game”, ale podanym w rothowskim stylu. Kochający mąż rzeźbiarki i ojciec dwójki dzieci, architekt Evan Webber zostaje sam w domu na weekend. Podczas, gdy jego rodzina spędza miłe chwile na plaży mężczyzna zamierza popracować nad ważnym projektem. Pierwszego deszczowego wieczora do jego drzwi pukają dwie młode kobiety, Genesis i Bel, które zabłądziły. Webber zaprasza je do środka i oferuje komputer, aby mogły skontaktować się ze swoją znajomą. Wzywa również taksówkę, ale nieznajome bardziej są zainteresowane Evanem, aniżeli środkiem transportu. Genesis i Bel wciągają mężczyznę w grę, która zweryfikuje jego wierność względem żony oraz postawi go w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa.


Gdzie zobaczę Kto Tam?


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Kto Tam?” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Knock Knock.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Kto Tam?, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Kto Tam? zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Kto Tam?”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Kto Tam?, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Kto Tam? – CDA 2015
Kto Tam? – CDA 2015
Kto Tam? – CDA 2015
Kto Tam? – CDA 2015
Kto Tam? – CDA 2015
Kto Tam? – CDA 2015
Kto Tam? – CDA 2015
Kto Tam? – CDA 2015
Kto Tam? – CDA 2015
Kto Tam? – CDA 2015
Tytuł oryginału Knock Knock
Ocena na IMDb 4.9 89,315 głosów
Ocena na TMDb 5.2 2,318 głosów

Reżyser

Eli Roth
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Pewnego razu… w Hollywood – CDA 2019
Ogród słów – CDA 2013
Król wojowników – CDA 2010
Po wypadku – CDA 2012
Kierowca – CDA 2017
Jonah Hex – CDA 2010
Spadkobiercy – CDA 2011
Big Short – CDA 2015
Halloween II – CDA 2009
Parasite – CDA 2019
Skok stulecia – CDA 2018
Lustra 2 – CDA 2010

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published