What's happening?

Siedem sióstr – CDA 2017

Siedem sióstr – CDA 2017

Aug. 18, 2017BE123 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Siedem sióstr CDA


Na świecie, z powodu przeludnienia populacja każdego domostwa ograniczona jest do jednego dziecka, a każde kolejne, rządowym nakazem zostaje uśpione. Gdy w jednej z rodzin dochodzi do narodzin siedmiu sióstr, identycznych siedmioraczek, ich ojciec za wszelką cenę próbuje ochronić je przed bezlitosnym systemem. Kiedy po długich latach życia w ukryciu jedna z sióstr imieniem „Poniedziałek” nie wraca do domu, pozostałe będę musiały rozwiązać zagadkę jej zniknięcia prowadząc niebezpieczną grę z władzami…


Gdzie zobaczę Siedem sióstr


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Siedem sióstr” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2017 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi What Happened to Monday.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Siedem sióstr, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Siedem sióstr zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Siedem sióstr”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Siedem sióstr, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Siedem sióstr – CDA 2017
Siedem sióstr – CDA 2017
Siedem sióstr – CDA 2017
Siedem sióstr – CDA 2017
Siedem sióstr – CDA 2017
Siedem sióstr – CDA 2017
Siedem sióstr – CDA 2017
Siedem sióstr – CDA 2017
Siedem sióstr – CDA 2017
Siedem sióstr – CDA 2017
Tytuł oryginału What Happened to Monday
Ocena na IMDb 6.9 115,281 głosów
Ocena na TMDb 7.2 4,993 głosów

Reżyser

Obsada

Noomi Rapace isThe Settman Siblings / Karen Settman
The Settman Siblings / Karen Settman
Marwan Kenzari isAdrian Knowles
Adrian Knowles
Willem Dafoe isTerrence Settman
Terrence Settman
Glenn Close isNicolette Cayman
Nicolette Cayman
Clara Read isYoung Karen Settman
Young Karen Settman
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Spadkobiercy – CDA 2011
Pasażerowie – CDA 2016
Yes ka No ka Hanbun ka – CDA 2020
Ava – CDA 2020
Kizumonogatari III: Reiketsu-hen – CDA 2017
After 2 – CDA 2020
Czarny łabędź – CDA 2010
Zmartwychwstały – CDA 2016
Bracia we krwi – CDA 2020
Dom Gucci – CDA 2021
Toksyczny świat – CDA 2020
Uczciwy złodziej – CDA 2020

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published