What's happening?

Son of a Gun – CDA 2014

Son of a Gun – CDA 2014

Dziewiętnastoletni JR trafia do więzienia, gdzie zostaje protegowanym najbardziej znanego przestępcy w Australii, Brendana Lyncha.Oct. 16, 2014Australia108 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Son of a Gun CDA


Młody JR (Brenton Thwaites) zostaje aresztowany za niewielkie przestępstwo. W twardych warunkach więzienia szybko zdaje sobie sprawę, że bez silnej opieki nie ma szans na przetrwanie za kratami. Młodemu przestępcy udaje się zawrzeć znajomość z groźnym kryminalistą uchodzącym za wroga publicznego numer jeden – Brendanem Lynchem (Ewan McGregor). JR staje się podopiecznym gangstera. Wszystko ma jednak swoją cenę. Młody chłopak musi pomóc Brendanowi i jego ekipie w ucieczce z więzienia. W nagrodę za udaną akcję, JR dostaje propozycję udziału w napadzie na złoto warte miliony dolarów. Kiedy w grę wchodzą tak olbrzymie pieniądze, nie można ufać nikomu.


Gdzie zobaczę Son of a Gun


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Son of a Gun” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Son of a Gun.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Son of a Gun, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Son of a Gun zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Son of a Gun”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Son of a Gun, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Son of a Gun – CDA 2014
Son of a Gun – CDA 2014
Son of a Gun – CDA 2014
Tytuł oryginału Son of a Gun
Ocena na IMDb 6.4 27,432 głosów
Ocena na TMDb 6.4 610 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Tylko Ciebie chcę – CDA 2012
Ludzie Boga – CDA 2010
Pokémon: Detektyw Pikachu – CDA 2019
Xun zhao Cheng Long – CDA 2009
13 Zabójców – CDA 2010
Spider-Man Uniwersum – CDA 2018
Służąca – CDA 2016
Amerykanin – CDA 2010
Bez Litości – CDA 2014
Parker – CDA 2013
Monster Hunter – CDA 2020
Naznaczony: Rozdział 3 – CDA 2015

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published