What's happening?

Stoker – CDA 2013

Stoker – CDA 2013

Kończy się niewinność.Feb. 28, 2013United Kingdom99 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Stoker CDA


Ojciec kilkunastoletniej Indii Stoker (Mia Wasikowska) ginie w tajemniczym wypadku samochodowym. Wkrótce potem do wielkiego, położonego na odludziu domu, w którym dziewczyna mieszka wraz z niezrównoważoną matką, Evelyn Stoker (Nicole Kidman) wprowadza się brat zmarłego, wuj Charlie (Matthew Goode). India nie wiedziała dotąd o jego istnieniu. Początkowo jest zafascynowana Charlie’em, szybko jednak nabiera podejrzeń co do jego intencji… [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Stoker


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Stoker” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Stoker.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Stoker, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Stoker zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Stoker”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Stoker, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Stoker – CDA 2013
Stoker – CDA 2013
Stoker – CDA 2013
Stoker – CDA 2013
Stoker – CDA 2013
Stoker – CDA 2013
Stoker – CDA 2013
Stoker – CDA 2013
Stoker – CDA 2013
Tytuł oryginału Stoker
Ocena na IMDb 6.8 106,253 głosów
Ocena na TMDb 6.6 1,751 głosów

Reżyser

Obsada

Mia Wasikowska isIndia Stoker
India Stoker
Nicole Kidman isEvelyn 'Evie' Stoker
Evelyn 'Evie' Stoker
Matthew Goode isCharlie Stoker
Charlie Stoker
Dermot Mulroney isRichard Stoker
Richard Stoker
Jacki Weaver isAunt Gwendolyn 'Gin' Stoker
Aunt Gwendolyn 'Gin' Stoker
Lucas Till isChris Pitts
Chris Pitts
Alden Ehrenreich isWhip Taylor
Whip Taylor
Phyllis Somerville isMrs. McGarrick
Mrs. McGarrick
Ralph Brown isSheriff Howard
Sheriff Howard
Judith Godrèche isDoctor Jacquin
Doctor Jacquin
Udostępnienia0

Podobne tytuły

The Wall – CDA 2017
Apollo 18 – CDA 2011
O wszystko zadbam – CDA 2021
Ilhados – CDA 2021
Boże Ciało – CDA 2019
Bez snu – CDA 2017
Diabeł wcielony – CDA 2020
Kate – CDA 2021
Mój brat, moja siostra – CDA 2021
Wstyd – CDA 2011
Porn Star Zombies – CDA 2009
Idy marcowe – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published