What's happening?

To brzmi jak miłość – CDA 2021

To brzmi jak miłość – CDA 2021

Sep. 29, 2021Spain110 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film To brzmi jak miłość CDA


Maca to z natury niezdarna 30-latka, która stara się żyć pełnią życia i po prostu być szczęśliwa. Cóż z tego, kiedy marnuje swoje talenty, pracując jako asystentka tyranicznej i przerażającej influencerki modowej, a na randki umawia się z facetami, z którymi nie potrafi się związać emocjonalnie. Na szczęście ma dwie bardzo niecodzienne i urocze przyjaciółki – Jimenę i Adrianę – które zawsze gotowe są zrobić wszystko, żeby problemy przestały wydawać się takie straszne. To między innymi dzięki nim Maca ma poczucie, że Madryt jest miastem, gdzie wszystko jest możliwe. Wszystko wydaje się iść w miarę dobrze, dopóki na scenę nie wraca ON – ten, którego imienia nie należy wypowiadać. To właśnie Leo, największa miłość i największy błąd jej życia, facet, który złamał jej serce, zrujnował samoocenę i odebrał wiarę w mężczyzn. Maca próbowała o nim zapomnieć, ale teraz musi się pogodzić z tym, że Leo wrócił i znów będzie robił bałagan w jej życiu.


Gdzie zobaczę To brzmi jak miłość


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „To brzmi jak miłość” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2021 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Fuimos canciones.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę To brzmi jak miłość, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film To brzmi jak miłość zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “To brzmi jak miłość”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. To brzmi jak miłość, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

To brzmi jak miłość – CDA 2021
To brzmi jak miłość – CDA 2021
To brzmi jak miłość – CDA 2021
To brzmi jak miłość – CDA 2021
Tytuł oryginału Fuimos canciones
Ocena na IMDb 5.3 1,142 głosów
Ocena na TMDb 6.5 57 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

La Fonte des neiges – CDA 2009
Sezon na misia 4: Strach się bać – CDA 2015
Predator – CDA 2018
Jack i Jill – CDA 2011
Ghost of Goodnight Lane – CDA 2014
El cuartito – CDA 2021
Nosotros los nobles – CDA 2013
Sztuka ścigania się w deszczu – CDA 2019
Szefowie wrogowie 2 – CDA 2014
Trolle 2 – CDA 2020
Lobster – CDA 2015
Status Update – CDA 2018

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published