What's happening?

Trzy kroki od siebie – CDA 2019

Trzy kroki od siebie – CDA 2019

Mar. 14, 2019USA116 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Trzy kroki od siebie CDA


Stella Grant (Haley Lu Richardson) już za chwilę będzie miała siedemnaście lat… Jak każda nastolatka nie odrywa się od laptopa i z całego serca kocha swoich najlepszych przyjaciół. Od innych nastolatek odróżnia ją jednak to, że większość życia spędza w szpitalu, cierpiąc na mukowiscydozę. Jej życie to zwyczaje, zasady i samokontrola – to dzięki nim żyje. Wszystko to zostanie poddane wielkiej próbie, gdy pozna czarującego Willa Newmana (Cole Sprouse), również pacjenta szpitala.


Gdzie zobaczę Trzy kroki od siebie


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Trzy kroki od siebie” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2019 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Five Feet Apart.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Trzy kroki od siebie, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Trzy kroki od siebie zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Trzy kroki od siebie”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Trzy kroki od siebie, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Trzy kroki od siebie – CDA 2019
Trzy kroki od siebie – CDA 2019
Trzy kroki od siebie – CDA 2019
Trzy kroki od siebie – CDA 2019
Tytuł oryginału Five Feet Apart
Ocena na IMDb 7.2 55,583 głosów
Ocena na TMDb 8.4 4,431 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Zwierzęta Nocy – CDA 2016
Wyspa tajemnic – CDA 2010
Snakehead – CDA 2021
Niewłaściwa Missy – CDA 2020
Wiek Adaline – CDA 2015
Je suis Karl – CDA 2021
A więc wojna – CDA 2012
Księżniczka i Żaba – CDA 2009
Musimy porozmawiać o Kevinie – CDA 2011
Zły porucznik – CDA 2009
Płacząca kobieta – CDA 2020
Nawet góry poruszę – CDA 2021

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published