What's happening?

Wywiad z Bogiem – CDA 2018

Wywiad z Bogiem – CDA 2018

Aug. 20, 2018USA97 Min.Unrated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Wywiad z Bogiem CDA


Po powrocie do domu z wojny w Afganistanie, dziennikarz Paul Asher stara się poradzić sobie z następstwami swoich doświadczeń, nieudanego małżeństwa i jego umierającej wiary. Nie wiedząc, do kogo się zwrócić, zanurza się głęboko w coś, co może okazać się historią jego życia – wywiadzie z tajemniczym mężczyzną, który twierdzi, że jest Bogiem.


Gdzie zobaczę Wywiad z Bogiem


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Wywiad z Bogiem” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi An Interview with God.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Wywiad z Bogiem, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Wywiad z Bogiem zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Wywiad z Bogiem”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Wywiad z Bogiem, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Wywiad z Bogiem – CDA 2018
Wywiad z Bogiem – CDA 2018
Wywiad z Bogiem – CDA 2018
Wywiad z Bogiem – CDA 2018
Wywiad z Bogiem – CDA 2018
Wywiad z Bogiem – CDA 2018
Wywiad z Bogiem – CDA 2018
Wywiad z Bogiem – CDA 2018
Wywiad z Bogiem – CDA 2018
Wywiad z Bogiem – CDA 2018
Tytuł oryginału An Interview with God
Ocena na IMDb 5.8 3,691 głosów
Ocena na TMDb 7.1 180 głosów

Reżyser

Perry Lang
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Big Short – CDA 2015
Ukryte działania – CDA 2016
Scooby-Doo! Pora księżycowego potwora – CDA 2015
Sexo salvaje – CDA 2015
Escape The Undertaker – CDA 2021
Królowie Charm City – CDA 2020
Madea Goes to Jail – CDA 2009
A un paso de mí – CDA 2021
Idy marcowe – CDA 2011
Pogrzebany – CDA 2010
Jak zostać królem – CDA 2010
Był sobie pies – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published