What's happening?

Album ze zdjęciami – CDA 2014

Album ze zdjęciami – CDA 2014

Jul. 26, 2014USA84 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Album ze zdjęciami CDA


Mająca za sobą nieudane związki Chloe natrafia na album zakochanej pary. Pragnąc dowieść, że prawdziwa miłość istnieje, wyrusza w podróż, by odnaleźć właścicieli zdjęć.


Gdzie zobaczę Album ze zdjęciami


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Album ze zdjęciami” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Memory Book.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Album ze zdjęciami, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Album ze zdjęciami zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Album ze zdjęciami”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Album ze zdjęciami, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Album ze zdjęciami – CDA 2014
Album ze zdjęciami – CDA 2014
Album ze zdjęciami – CDA 2014
Album ze zdjęciami – CDA 2014
Tytuł oryginału The Memory Book
Ocena na IMDb 6.8 1,547 głosów
Ocena na TMDb 6.2 33 głosów

Reżyser

Obsada

Art Hindle isJonathan / Jack
Jonathan / Jack
John Cassini isVito Marino
Vito Marino
Kat de Lieva isYoung Sarah
Young Sarah
Mike Coleman isPastor Reynolds
Pastor Reynolds
David Longworth isRanger Stan
Ranger Stan
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Lwia Straż: Powrót Legendy – CDA 2015
Samson – CDA 2018
3096 Dni – CDA 2013
Personal Shopper – CDA 2016
Anna Karenina – CDA 2012
Obdarowani – CDA 2017
Boże Ciało – CDA 2019
The Kissing Booth 2 – CDA 2020
Dziewczyna z ekstraklasy – CDA 2010
Partir – CDA 2009
Creed: Narodziny legendy – CDA 2015
Zew krwi – CDA 2020

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published