What's happening?

Video Sources 99 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Czas na miłość – CDA 2013

Czas na miłość – CDA 2013

A jeśli każdą chwilę możesz przeżyć jeszcze raz?Sep. 04, 2013United Kingdom123 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Czas na miłość CDA


21-letni Tim Lake dowiaduje się od ojca, że mężczyźni w ich rodzinie mają umiejętność cofania się w czasie, dzięki której mogą wpływać na to, co dzieje się w ich życiu. Niebawem Tim dochodzi do wniosku, że najbardziej zależy mu na znalezieniu miłości. Wkrótce zakochuje się z wzajemnością w Mary, ale z powodu zbiegu okoliczności musi cofnąć się w czasie. Pojawia się w świecie, w którym nie spotkał ukochanej. Niebawem przekonuje się, że dar nie chroni go przed cierpieniem, a podróże w czasie niosą ze sobą zagrożenia.


Gdzie zobaczę Czas na miłość


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Czas na miłość” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi About Time.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Czas na miłość, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Czas na miłość zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Czas na miłość”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Czas na miłość, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Czas na miłość – CDA 2013
Czas na miłość – CDA 2013
Czas na miłość – CDA 2013
Czas na miłość – CDA 2013
Czas na miłość – CDA 2013
Czas na miłość – CDA 2013
Czas na miłość – CDA 2013
Czas na miłość – CDA 2013
Czas na miłość – CDA 2013
Czas na miłość – CDA 2013
Tytuł oryginału About Time
Ocena na IMDb 7.8 324,528 głosów
Ocena na TMDb 7.9 6,497 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Dwoje do poprawki – CDA 2012
Unconditional – CDA 2012
High-Rise – CDA 2015
Invictus – Niepokonany – CDA 2009
Ciche Miejsce – CDA 2018
Bleach – CDA 2018
ベヨネッタ ブラッディフェイト – CDA 2013
Hiacynt – CDA 2021
Raj dla par – CDA 2009
Stworzenie – CDA 2012
La Leyenda del Chupacabras – CDA 2016
Miłość w Seattle – CDA 2009

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published