What's happening?

Człowiek mafii – CDA 2015

Człowiek mafii – CDA 2015

Nie zakładaj się, jeżeli nie możesz pozwolić sobie na przegraną.Nov. 13, 2015USA93 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Człowiek mafii CDA


Pracownik kasyna Vaughn wszelkimi sposobami stara się zdobyć pieniądze na leczenie śmiertelnie chorej córki. Gdy jego szef Frank „Pope” odmawia mu pożyczki, w akcie rozpaczy decyduje się obrabować prowadzone przez niego kasyno. Łupem Vaughna i jego kumpla Coxa padają 3 miliony dolarów. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem, trakcie ucieczki mężczyźni porywają miejski autobus, a jadących nim pasażerów biorą jako zakładników. Rusza obława policyjna. Także Pope nie zamierza odpuścić wykradzionej kasy i wysyła w pościg swojego najlepszego człowieka. Tymczasem do terminu zapłaty za operację umierającej córki Vaughna pozostały już tylko godziny…


Gdzie zobaczę Człowiek mafii


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Człowiek mafii” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Heist.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Człowiek mafii, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Człowiek mafii zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Człowiek mafii”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Człowiek mafii, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Człowiek mafii – CDA 2015
Człowiek mafii – CDA 2015
Tytuł oryginału Heist
Ocena na IMDb 6.1 29,439 głosów
Ocena na TMDb 6.1 730 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Zielona Latarnia – CDA 2009
Dorwać Gringo – CDA 2012
Red Notice – CDA 2021
Oblężone Miasto – CDA 2010
감기 – CDA 2013
Iron Man & Captain America: Heroes United – CDA 2014
Epicentrum – CDA 2014
Strażnicy Galaktyki Vol. 2 – CDA 2017
Nasza niania jest agentem – CDA 2010
Człowiek o żelaznych pięściach 2 – CDA 2015
Wybuchowa para – CDA 2010
Kickboxer: Odwet – CDA 2018

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published