What's happening?

Prawdziwa jazda – CDA 2014

Prawdziwa jazda – CDA 2014

Oświadczyć się siostrze tego gliniarza? Pomyłka świeżaka.Jan. 07, 2014USA100 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Prawdziwa jazda CDA


Detektyw James Payton zajmuje się sprawą przemytu do Atlanty fałszywych paszportów. Jego celem jest pojmanie Omara, którego nikt dotychczas nie widział. O rękę siostry Paytona stara się Ben Barber, gadający bez przerwy fajtłapa, który właśnie dostał się do akademii policyjnej. James postanawia wziąć go w teren, by mu udowodnić, że nie jest odpowiednim kandydatem na jego szwagra.


Gdzie zobaczę Prawdziwa jazda


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Prawdziwa jazda” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Ride Along.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Prawdziwa jazda, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Prawdziwa jazda zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Prawdziwa jazda”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Prawdziwa jazda, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Prawdziwa jazda – CDA 2014
Prawdziwa jazda – CDA 2014
Prawdziwa jazda – CDA 2014
Prawdziwa jazda – CDA 2014
Prawdziwa jazda – CDA 2014
Tytuł oryginału Ride Along
Ocena na IMDb 6.2 108,763 głosów
Ocena na TMDb 6.2 1,796 głosów

Reżyser

Tim Story
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Marvel: Przedmiot 47 – CDA 2012
Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja – CDA 2019
Superman/Batman: Wrogowie publiczni – CDA 2009
Jackass: Bezwstydny dziadek – CDA 2013
Podróże Guliwera – CDA 2010
21 mostów – CDA 2019
Kronika świąteczna: Część druga – CDA 2020
Batman: Hush – CDA 2019
X-Men Geneza: Wolverine – CDA 2009
Jeszcze dłuższe zaręczyny – CDA 2012
Spider-Man Lives: A Miles Morales Story – CDA 2015
12 Rund – CDA 2009

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published